Çakmaklık Sigortası

Bu arkadaşın sigorta kutusu neden bu kadar boş? Benimkinde amper takmaya 3-5 yer anca var. Aracın sahip olduğu donanıma göre mi değişiyor bu durum
Evet, ekstra opsiyon olmayan midline ve comfortline da bu şekilde

Şimdiye kadar çalışıyordu ama şimdi ne olduda kesildi?
Koyu mavi olan 15 amper sigortayı çıkartın kontrol edin. Sigorta, belirlenenden daha fazla akım çekmemek için konmuştur. Daha düşük bir amperlik sigorta takınca belirlenen fazla geleceğinden yanmış olabilir. Orada 20 amper olması gerekiyor. 15 amper daha düşük olduğundan kaldıramamış olabilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention]ogzogz [/mention] [mention]Recep Gül [/mention] [mention]pretoria [/mention] bilgileriniz için teşekkürler [emoji1310]

Bugün çocuğun havuzunu şişirelim derken 10 dk içinde bizim çakmaklık sigortası da attı. Yarın bakacağım akaryakıt istasyonunda olursa...

Eski araçlarımda (dacia,peugeot,citroen) yedek sigorta olurdu, Golf te yok sanırım bahsedilmemiş...

Arkadaşlar motor silecek suyu çalışmıyor sigorta panelindede oyle bir sigorta yok bu konuda bilgisi olan var mı sigorta kutusu motor icinde midir direksiyon latında mıdır ve hangisi olabilir. Kutunun altında ustunde de yazmıyor bilgisi olan varmı

Merhaba , golf 8 impression da da çakmaklık sigortası aynı yerde mi?

arka bagajda bulunan soketin ayrı bir sigortası var mı benimki çalışmıyor belki sigortası atmıştır diye düşünüyorum

Merhaba , golf 8 impression da da çakmaklık sigortası aynı yerde mi?
Aynı yerde değil. Çünkü tasarımı farklı. Golf 8 sigorta kutusunda sadece 1 tane sarı renkli 20 amperlik dikey pozisyonda sigorta var. O, çakmaklık yani 12 volt soket sigortasıdır.

Arkadaşlar motor silecek suyu çalışmıyor sigorta panelindede oyle bir sigorta yok bu konuda bilgisi olan var mı sigorta kutusu motor icinde midir direksiyon latında mıdır ve hangisi olabilir. Kutunun altında ustunde de yazmıyor bilgisi olan varmı
sigorta dan değildir belki sorun ağızları tıkalıysa ondan da yapar kireç çözücü almıştım sıvı olanı şok marketen mintax marka fiskiyenin ağzına sıktım ağızları tıkalıymış çözüldü belki sizde de böyle bir durum vardır

Aynı yerde değil. Çünkü tasarımı farklı. Golf 8 sigorta kutusunda sadece 1 tane sarı renkli 20 amperlik dikey pozisyonda sigorta var. O, çakmaklık yani 12 volt soket sigortasıdır.
Teşekkürler.. Kitapçığında direksiyonun solundaki kısmın çıkarılmasını net anlatmamış.. sağ tarafından asılın diyor.. Kırarım diye korktum.. Mandal arıyorum, bulamadım.. Çakmaklık sigortasına ulaşamadım henüz..

Teşekkürler.. Kitapçığında direksiyonun solundaki kısmın çıkarılmasını net anlatmamış.. sağ tarafından asılın diyor.. Kırarım diye korktum.. Mandal arıyorum, bulamadım.. Çakmaklık sigortasına ulaşamadım henüz..
Kırılmaz. Golf 7'ye göre Golf 8'in sigorta kutusuna ulaşmak daha kolay diye düşünüyorum. Görüntü bulursam eklerim. Sizin sorun neydi?

@Dreambx en altta dikey sarı 20 amper olmalı..
Videoda nasıl açılacağı vardır.

Teşekkürler.. Çakmaklıktan lastiğe hava basarken ısınmış ve sigorta attı , hem komressörün hem aracın 20 A çakmaklık sigortası yandı.. Çakmak basılı kaldı .. Sanırım yarın sabah değiştirebilirim..

Teşekkürler.. Çakmaklıktan lastiğe hava basarken ısınmış ve sigorta attı , hem komressörün hem aracın 20 A çakmaklık sigortası yandı.. Çakmak basılı kaldı .. Sanırım yarın sabah değiştirebilirim..
Rica ederim.
Geçmiş olsun.
Lastik pompası kılavuzunda uzun süreli çalıştırmadan yaklaşık 5 dk aralıklarla çalıştırın yazar. Galiba biraz uzun sürmüş sizin hava basma işi.
Sigorta değişince çözülür.
Kolay gelsin.

Geri
Üst Alt