Discover Pro mib2 std

Merhaba arkadaslar,

Passat 8 inchlik media da usb'den nasil müzik dinlerim? daha önce golf 7.5 comfort'un ekraninin altinda sd-kart girisi vardi, cok basitti, simdi usb-typ c girisi var app connect'i bagladigim (fotograf altta) ayni yere typ c sd kart okuyucu taktim, icinede sd kartimi ama calismadi :(

mib.jpg

@futwrf evet var hocam

amaaaa süprizzzzzz!!!

ici bos, sadece cerceve var, bundan da tasarruf etmis VW

baska bir yolu yok mu herhangi bir medyadan( usb-sd ) müzik dinlemenin?

Edit: DVD okuyucuda yok, onu da kaldirmislar

sd.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym Keşke Ünitenin tam fotosunu paylaşsaydınız.
O üniteyi ne diye koymuşlar CD de yoksa? SD kart yeri Ünite üzerinde olur sizin paylaştığınız yer yedek SD kartların muhafaza edilmesi için yer.

@krym Allah allah
Kapaklı vs olmasın?

@Terms :) alirken st demisti artik dvd yok diye, bende zaten dvd kullanmiyordum, benim icin önemli olan sd'den müzik dinlemekti

MIB3'lerde CD çalar olmaz. Ünitelerde SD kart girişi de olmaz.

image.png

@Terms :) alirken st demisti artik dvd yok diye, bende zaten dvd kullanmiyordum, benim icin önemli olan sd'den müzik dinlemekti
Dahili HDD tarzı birşey olabilir mi?
Daha önceki aracımın birinde 10GB dahili hafıza vardı USB ile oraya müzik aktarıp dinlerdim.

@Alii evet iste bu unite,

simdi ben ne yapicam?

6.5 composition media mi taksam? Hazir onu takmisken klima unitesinide eski tip yapsam, yenisi cok asiri sacma, 

tövbe tövbe...

@Terms  hocam dvd'yi sd'yi calan vw öyle birsey koymaz bence

@krym Hakan hocam siz yinede medya menüsünde kaynakları bir kantrol edin nolur ne olmaz.

@Terms hocam bende iste hic anlamiyorum, kaynaklarda media seciyorum, usb typc yerinede (iphone bagladigim yer fotoda var) okuyucuyu yerlestiriyorum, ama okumuyor, acaba oradan okunmuyor mu? yoksa okunuyor da bende mi hata var ?

Geri
Üst Alt