2016 Renault Fiyatları

Bence ellerindeki 2015 stoğu bir hayli fazla satamıyorlar, en son çare böyle yapıp çirkefleşmek, bak 2016 alırsan 5000 zam var, şeklinde. Banyodaki leğen kalitesinde plastikleri olunca yeni clio ilk çıktığında tasarım ile sattı ancak simdi yavaşladı hali ile.

Vw de hiç ses yok, fiyatlar vb. konusunda acaba dost drive devam edecek mi?

Fiyatlar çok iyi [emoji122]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mertesref hocam bayi şubatta bi zam olacağı yönünde bilgi verdi ama doğru mu şişirmemi bekleyip göreceğiz....bu reno lara bu fiyatları vereceğime golf 4 e binerim şan ve şerefle  s=s17

1.2 benzinli  65 bin tl :)  klasik reno yıllarca bu millete sağ aynayı opsiyon olarak sattı :)  beter olsunlar. Beklesinler enayi bulursalar satarlar. Ww %1,5 zam haftaya geliyor. 

yav kimse darılmasın gücenmesin lütfen. ben başta sadece kırmızısı hoşuma gittiği için clio'ya bakmıştım. içindeki malzeme kalitesini gördüm. lego oyuncaklar bile daha kaliteli geldi bana. clio bildiğin çöp. o arabaya o kadar para vermektense gidip base donanım bir golf alınır kalite neymiş tadılır.

yav kimse darılmasın gücenmesin lütfen. ben başta sadece kırmızısı hoşuma gittiği için clio'ya bakmıştım. içindeki malzeme kalitesini gördüm. lego oyuncaklar bile daha kaliteli geldi bana. clio bildiğin çöp. o arabaya o kadar para vermektense gidip base donanım bir golf alınır kalite neymiş tadılır.
Hocam ben tam o bahsettiğiniz şeyi yaptım ;)

Geçen hafta midline plusu inceledim bayide gerçektende yok yok.15 çelik jant,direksiyon fonksiyonel olmuş,gözlüklük,bej döşemede deri kolçak kapı kolu,ışıklı makyaj aynaları herşey var.

golf6 satıldı.

Arkadaşlar yanlış bilmiyorsam golf tede zam var. Sürekli takip ediyorum Şubatta dsg comf. fiyatı 74.700 den 77.400 e cikti .Bide dost drive la %8 gibi bi indirimle satılıyordu. Şimdi durum nedir onu bilmiyorum. Ama tabi dediğiniz fiyatlara clio alcagima boş golf, polo alıp ona binmek en mantiklisi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam araclarin segmenti farkli. Çöp demek bence biraz ağır kacti. Clio avrupada da golften sonra en cok satan araclar arasindadir. Golf segmentinin referans arabasidir. Hatta en iyi arabasidir diyebiliriz ama diger markalarda kendi capinda fena işler cikartmiyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam araclarin segmenti farkli. Çöp demek bence biraz ağır kacti. Clio avrupada da golften sonra en cok satan araclar arasindadir. Golf segmentinin referans arabasidir. Hatta en iyi arabasidir diyebiliriz ama diger markalarda kendi capinda fena işler cikartmiyor.

Hocam sizde fazla iyimsersiniz. Hem alt segmen bir araç yapacaksınız hem malzeme kalitesinde her şeyden çalacaksınız ama bir üst segmentle aynı fiyatlara araç satmaya çalışacaksınız. Öyle bir dünya yok. Daha öncede dediğim gibi reno yıllarca bizim milletimize sağ aynayı opsiyon olarak sattı. Ama artık Ülkem insanıda daha bilinçli (istisnalar kaideyi bozmaz) daha araştırmacı, eskisi gibi biz onlara gebe değiliz artık piyasada onlarca marka ve model var ve alım güçümüz hiç olmadığı kadar yüksek. 

Yoksa sonları Nokia gibi olur. Üç kuruşa başka markalar tarafından satın alınırlar. Bu arada 2011 de yapılan araştırmalara göre Nokia tüm Dünyada en bilinen 3 markadan biriydi. Sektörler farklı olsada kurumsal olarak Nokia renodan büyüktü, ama saçma sapan telefonlara ıphone parası isteyince ( clioya, Golf parası istemek) tarihin derin sayfalarında yerini aldı. Bu söylediklerim çok uç örnekler gibi görünebilir ama 2011 de ben size Nokia batacak deseydim beni forumdan atardınız :)  tamam reno batar demiyorum ama Clio 74.700₺ etmez!! ;)  

[SIZE=inherit] tamam reno batar demiyorum ama Clio 74.700₺ etmez!! [/SIZE] ;) [SIZE=inherit] [/SIZE]
Bu cümleye kesinlikle katılıyorum Hocam.

TSI 122ps  DSG Comfortline aracı iki sene önce 68.000TL'ye almıştık. Belki şuan liste fiyatı 78bin dolaylarında olabilir ancak 3-4 bin fazla verir 75-76'ya Golf alır mis gibi binerim.

Hocam sizde fazla iyimsersiniz. Hem alt segmen bir araç yapacaksınız hem malzeme kalitesinde her şeyden çalacaksınız ama bir üst segmentle aynı fiyatlara araç satmaya çalışacaksınız. Öyle bir dünya yok. Daha öncede dediğim gibi reno yıllarca bizim milletimize sağ aynayı opsiyon olarak sattı. Ama artık Ülkem insanıda daha bilinçli (istisnalar kaideyi bozmaz) daha araştırmacı, eskisi gibi biz onlara gebe değiliz artık piyasada onlarca marka ve model var ve alım güçümüz hiç olmadığı kadar yüksek. Yoksa sonları Nokia gibi olur. Üç kuruşa başka markalar tarafından satın alınırlar. Bu arada 2011 de yapılan araştırmalara göre Nokia tüm Dünyada en bilinen 3 markadan biriydi. Sektörler farklı olsada kurumsal olarak Nokia renodan büyüktü, ama saçma sapan telefonlara ıphone parası isteyince ( clioya, Golf parası istemek) tarihin derin sayfalarında yerini aldı. Bu söylediklerim çok uç örnekler gibi görünebilir ama 2011 de ben size Nokia batacak deseydim beni forumdan atardınız [emoji4] tamam reno batar demiyorum ama Clio 74.700₺ etmez!! [emoji6] 
Hocam 74.700 dediginiz arac clionun connect denilen modeli. Aracta car-net e benzer bir sistem var. Disaridan mudahale edebiliyorsunuz telefonunuzdan. Devamli online arac. 1.5 dizel ve edc li yani dsg gibi cift kavrama ayni sistem.

Bunu sey gibi dusununun ben golfumu alirken 100.000 lira para verdim agzina kadar dolu ve dizel otomatik. Ayni paraya passat hatta bir 7-8k ekleyerek passat cc alabiliyordum benzinli. Simdi bunlar tercih meselesi. 2. Olarak arac fiyatlari iyice pahalandi. B segmenti polo da o fiyatlara geliyor. Iyice doldurup dizel+ otomatigini alinca. Ulkemizde dizel+otomatik araclar artik cok prim yapiyor haliyle fiyatları da yuksek. Bence kendi araclarimizi ovelim - eleştirelim. Diger araclarla kiyaslayalim onlari da elestirelim ama Çöp demek bir araca biraz agir kacti o yuzden dedim. O araci kullanan insanlarda var. Arac alma esigi gunden gune artiyor. Zamlar artiyor.

@ansolak hocanin dedigi gibi araba almak her geçen gün zorlaşıyor artik.

Bundan onceki aracim Clio 1.2 joy modeliydi.baz versiyonu yani.

Alma nedenim su sekilde oldu.2001 model 1.4 polom vardi.sanziman arizasi verdi ve 1500 tl masraf cikardi.o gunlere kadar arac degisimi yapmak istiyordum ama butce elvermediginden hareket edemiyordum.polo iyice masraf cikarmaya baslayinca sogudum ve 2013 Eylul ayinda sifir polo almak için bayinin birine gittim (isim vermeyeyim simdi) .ST arkadas Polo icin 3 ay Golf icin 4 ay beklersiniz derken yuzume bile bakmayip ukala ukala davraninca hemen ciktim en yakin Renault bayisine gittim.bana günlük arac lazim cunku.bir tanidigim vasitasiyla 7 gun icinde aracimi teslim aldim.

Polo 1,4 comfortline 34.800 tl iken,Clio baz versiyonu 33.850 ye aldim.clioda standard olarak esp,hillholder ve cruise control var.fakat direksiyona ilk oturdugum gun VW farkini o gun iyice kavradim.keske o st yi kaale almayip siparis verseydimde 3-4 ay yayan kalsaydim dedim.clio dan cok memnuniyetsizligim olmadi ama belkide bugun Golf sahibi olmami sagladi. :)

Geri
Üst Alt