Golf 7.5 ile gelen multimediayı Golf 7 için almak istiyorum

@Aliiii güzel bir açıklama olmuş teşekkür ediyorum. Ben görsel olarak 7.5 üzerindeki cihaz daha iyi olduğu için onu taktırmak istiyorum. Müzik olarak genelde radyo tercih ediyorum. Ancak Bluetooth ve navigasyon yokluğunu çok arıyorum. Açıkçası RCD 330 işimi fazlasıyla görüyor ama dediğim gibi görsel olarak 7.5 ekran hoşuma gidiyor. 

@Bugracan O zaman hocam bulmak çok zor değil. VAG Instagramlarında sürekli görüyorum ilanlarını, vag_retrofit_tr, marmaravag vagstore vs. Bunlara bakabilirsiniz. Size maliyeti de yukarıda belirttiğim fiyatlar olacaktır. Torpido üniteniz yok ise yaklaşık 4500 TL, var ise yaklaşık 4000 TL bandına gelecektir size. 

Ama siz hem ucuz hemde 840 kodlu ünite ve ekranını nereden alırım diye soruyorsanız, bu forumda bunu kimse bilmiyor. Bilmek çok istiyor ama :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Aliiii hocam 7.5 comfort torpidodo ünite var benim kafam çok karışıyor bu ekran işinde şimdi 7.5 da ki ünite var highline mib2.5 standarta geçmek isteyen birine neler gerekiyor ünite değişmesi gerekiyor mu ? 

@GodThread 840 kodlu ünite ve 8" Highline ekranı gerekiyor. Ayrıca 8" çerçeve gerekiyor tabi ki bu ekran için. Torpido üniteniz olduğu için ekstra torpido ve kablo maliyetiniz yok. 

Ben 7.5'daki cihazdan buldum geçenlerde 3500 dedi ama biraz pazarlik 3200'e indiler. Almadim gerçi ama bi arkadasim alalim onu bana dedi, bugun konuştum tekrar ama satmislar, fazla durmaz bizde demis eleman. Gelir ama arada sor sen demiş.

@CemK Şu aralar APP Connect'i açık cihazlar yapmaya başladılar hocam 3800 bandında fiyat çekiyorlar. App Connect'i açık 840 kodlu cihazlar, ayrıca App Connect aktivasyonu ile uğraşmıyorsunuz. Belki onlardan bakılabilir arkadaşınıza.

@Aliiii instagram da vardi @HONEY hocam soylemisti, ama aradık su anda kalmadi, yurt disi gidis gelislerin acilmasi lazim ki gelsin dedi ve fiyatida daha yuksek soyledi, 3500-3800 onceydi abi dedi :)  Varmi bu fiyatlara verdigini bildigin yer hocam?

@CemK Valla arada görüyorum ama şimdi spesifik olarak gördüğüm bir yer yok Cem hocam, ama aklımda olsun. Yazarım görürsem hemen.

@GodThread @Aliiii 840 unite ile bildigim kadariyla orjinal 6.5 ve Disc Pro 8" ekranlarda calisiyor. Illa parlak 8" ekran gerekmiyor yani. Parlak ekran icin toplamda en az 1000TL daha fazla istiyorlar. Ama ben eski tip ekrani konsol'la daha bütünleşik buluyorum, herkes parlak olani begeniyor, bende bi terslik var ama zevk işte naparsin :)

[mention=15119]GodThread[/mention] [mention=14731]Aliiii[/mention] 840 unite ile bildigim kadariyla orjinal 6.5 ve Disc Pro 8" ekranlarda calisiyor. Illa parlak 8" ekran gerekmiyor yani. Parlak ekran icin toplamda en az 1000TL daha fazla istiyorlar. Ama ben eski tip ekrani konsol'la daha bütünleşik buluyorum, herkes parlak olani begeniyor, bende bi terslik var ama zevk işte naparsin [emoji4]
Ustadim

Sende bir terslik yok tam tersi mantik adamisin

8" parlak ekranlarda kronik cizgi sorunu olabiliyor

Senin 155 ekran güzel seçim

Güle güle kullan

@CemK @GodThread Doğru bilgi hocam haklısın ama şuna dikkat etmek gerekiyor. MK7 6.5" oluyor. MK7.5 Comfortline 6.5" Ekranı oluyor mu bilmiyorum. 

@ogzdrk uniteyi de kitapcik yerine koyulmuyor torpidonun da degismesi gerekiyo eger sansliysan cikma temiz bulabiliyosun yoksa oda cok pahali 

Geri
Üst Alt