Egsozdan Gelen Ses

Tulkas

Üye
İsim
Emre
Yeni olduğunu farkettim egsoz tarafından videoda da duyabileceğiniz üzere ses geliyor pot pot şeklinde, bugün dikkatimi çekti daha önce ya yoktu yada farketmedim, sizce nedendir?

@Musaaksoy yok Musa bey yaklaşık 12 km yol gittim parkettim sonra böyle kontağı kapatacakken aracı dinledim biraz aşırı dikkat edince farklı bi sesmiş gibi hissettim daha önce bukadar dikkat etmediğimden mi artık hiç emin değilim. Sanki daha sessizdi de yeni böyle olmuş gibi hisse kapıldım

Upvote 0
@Mertcan33 valla hocam mk7lerde genelde varsa zaten bende kurcalamam bunu normaldir belkide🙂, 2014 model benimki aracı alalı 2 hafta olacak ve yani ilk defa bugün normalden farklı bi ses olduğunu farkettim öncesinde sanki daha sessizdi. Arabadan seslerinden öyle çok iyi anlamam bugün dikkat edince böyle farkettim hocam

Upvote 0
Genelde soğukta falan böyle olabilir ya da cold start da ama araç sıcak iken böyle olması pek normal gibi gelmedi, devir saati kaçtaydı baktınız mı?

Upvote 0
@Mertcan33 inşallah dediğiniz gibidir hocam forumda benzer durum yaşayan tecrübe eden varsa bilgilenirim diye konu açtım bakalım

Upvote 0
Bende de yapıyor bunu arada, ama soğuk havada, çok abartı bi durum olduğunu düşünmüyorum ama daha bilgili kişiler yazabilir belki

Upvote 0
Sesi gayet tatlı geliyor. Sanki yeni egzost yapılmış gibi kontrol etmenizi öneririm.

Upvote 0

Geri
Üst Alt