Farları soldan trafiğe uyarlama (Kodlama)

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Az önce kodlamalarla uğraşırken böyle bir ayara denk geldim fakat tam olarak fonksiyonunu çözemedim. Bilen varmıdır? 

20200607_173717.jpg

IMG_20200607_191510.jpgbunu biliyorsunuzdur. Ancak farlardaki çizgilerinde değişme oluyor mu, bi duvara karşı farları yansıtın ve deneyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağdan akan trafik için karşıdan gelenin gözünü almaması için sol farlarımız bir tık aşağıya bakar. Bu ayarı açtığınızda sol yukarı sağ aşağı şekilde konumlanıyor. far çizgisi bir tık değişiyor.  

Şimdi anladım, sanırım bu ayar trafiği soldan akan ülkeler için geçerli. Biz sağda kalmaya devam edelim en iyisi 😄

Şimdi anladım, sanırım bu ayar trafiği soldan akan ülkeler için geçerli. Biz sağda kalmaya devam edelim en iyisi 😄
Aynen öyle;

İngiltere , Japonya ve Kıbrıs gibi ülkelere de Araç sattıkları için böyle bir uygulama mevcut. Yanlış hatırlamıyorsam Media ayarlar bölümünden değiştirilebiliyordu.

Aynen öyle;

İngiltere , Japonya ve Kıbrıs gibi ülkelere de Araç sattıkları için böyle bir uygulama mevcut. Yanlış hatırlamıyorsam Media ayarlar bölümünden değiştirilebiliyordu.
Aynen ender hocam, medya ekranında vardı

Eskiden aracımda seyir halindeyken sağdan soldan trafiği değiştirebiliyordum, şuanda seyir halindeyken bu fonksiyon şuanda hizmet dışı diyor. Bunun sebebi nedir

Bu fonksiyon her far grubunda çalışıyor mu ? (Halojen,Basic Xenon,vs.)

Geri
Üst Alt