Pratik Bilgiler & İpuçları :)

Kesinlikle kullanılmamalı demelerinin sebebi ne acaba hocam, onunla alakalı bir şey yazmışlar mı?

Yani normal frenmiş gibi normal zamanda da ona güvenip kullanmayın anlamında mı demişler acaba?
Düzeltme yaptım @agacmalzeme

Ani duruş yapacağından arkadaki sürücülere tehlike yaratmaması için. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Ender Ender hocam harfiyen böyle bir konu açmak aklımdan geçiyordu, benden önce davranmışsınız, çok yaşayın. :)  

Araçlarımızın hız sabitleyicili direksiyon tuş takımında multimedyayı sessize alan bir tuş yok değil mi? Önceki aracımdan sonra en çok bunu arıyorum.
Var hocam, Volume — tuşuna uzun basınca multimedyayı sessize alıyor. 😄

@Ender Ender hocam harfiyen böyle bir konu açmak aklımdan geçiyordu, benden önce davranmışsınız, çok yaşayın. :)  
İçeriğini doldurursunuz artık hocam. Sizlerinde çokça katkısı olacağına inanıyorum. (y)

A57FC43B-4B7A-4A78-9694-9288A4DD1543.jpeg

Active İnfo Display’de (Hayalet Ekran) hız kadranı bölümünün ortasındaki yarım çember, depodaki yakıt seviyesini gösterir. Golf 7,5 deposu (yedek bölme hariç) 50 litredir. Çemberdeki 10 adet çizgiden her biri 5 litreyi işaret eder.

DSG viteste F1 kulakçıklardan vitesi manuele aldığınızda sağdaki (+) kulakçığa 3 sn. basılı tuttuğunuzda vites D’ye geçer.

Aklıma geldikçe ekleme yapacağım. Keyifli forumlar... :)  

@berke05 madde 1 işe yaramadı bende 2017 highline var demedim olmadı sadece saat ve servis var basılı tuttugumda. Akü durumunu ögrenmenin başka yolları varmıdır acaba

Paylaşım için teşekkürler.  (y)

Tüylerim diken diken oldu, forumda bunu yapan olmaz umarım. :D
Çoooook eskiden yapıyorduk, çevir aç ve çek aç çıktıktan sonra tokaları imal edildiği amaç dışında kullanmamaya başladık.

Var hocam, Volume — tuşuna uzun basınca multimedyayı sessize alıyor. [emoji1]
Çok fena trollendim haha

Yedim ben bunu

Bugün denedim hatta bozuk mu acaba diye bir kaç sefer denedim

Hahaha yapmayın kardeşim bunu

Geri
Üst Alt