Ortalama yakıt göstergesi sorunu

Denizcigolf

Yeni Üye
Merhaba ww golf 4 2001 model aracım var ortalama yakıt göstergesi sabit kaldı degismiyor  nedeni nedir ve nasıl cozebilirim

Denizcigolf dedi:
Merhaba ww golf 4 2001 model aracım var ortalama yakıt göstergesi sabit kaldı degismiyor  nedeni nedir ve nasıl cozebilirim
Eski golflerden pek anlamıyoruz aslında. Ozaman da yakıt göstergesi varmış golfte iyi ;) sıfırlama düğmesi ile de sıfırlaamıyor mu

:) olmaz mı ya her özellik var nerdeyse. müthiş bir araba imiş golf iyi ki almışim bu arada sorunu çözdüm 2 numaralı ekrana geçmiş onu da öğrenmiş oldum

Denizcigolf dedi:
:) olmaz mı ya her özellik var nerdeyse. müthiş bir araba imiş golf iyi ki almışim bu arada sorunu çözdüm 2 numaralı ekrana geçmiş onu da öğrenmiş oldum
Güle güle kullanın aracınızı ;)

Denizcigolf dedi:
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Denizcigolf dedi:
Hocam foruma hoşgeldiniz.

Eski aracım 2003 model golf 4 tü.

Şöyle açıklayabilirim o durumu. Silecek kolu ucunda 2 butonlu düğme var. Oraya basıldığında anlık tüketim,ortalama tüketim, ortalama hız vs. Menülerine ulaşılabilir. Kolun altında da bir tuş var. Oraya basıldığı Zaman bir tanesi aracın o gün çalışmasından itibaren olan değerleri (golf 7 de başlangıçtan itibaren olan değer), diğeri ise uzun süreli yakıt,hız vs. (Golf 7 de uzun süreli diye tabir edilen değer) Değerleri gösterir.

Eğer bunları sıfırlamak isterseniz kolun altında bulunan butona uzun basmanız gerekir.

Golf 4 çok güzel arabadır. Kullandığım süre boyunca çok keyif aldım.

Yine aracınızla ilgili bir sorunla karışılacak olursanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Edit: Maalesef reklamsız düzgün bir foto bulamadım.

2394_3402086c5ad891e68c0051f6512e654984468d3e.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt