Golf 7 1.2 tsi ile aranıza katıldım

forum  yemekhanesinden  sıra numarası alıp  

baklava  fonu  dayanışma  yardım sandığı için  gerekli  excel dosyasına isminiz yazdırın. 

@HONEY  hocamız  motor hacminize göre  porsiyon / gram  baklava  ödeneği    kara defter kaydı oluşturduktan sonra , üyeliğiniz tasdik edilir

Hosgeldiniz..

Merhaba arkadaslar. 2015 1.2 tsi alarak araniza katildim.Forum kulturunu severim. İnsallah burada da guzel zamanlar geciririz. herkese tekrar merhaba..
Hoş geldiniz hocam, keyifli forumlar.  (y)

baklava  fonu  dayanışma  yardım sandığı için  gerekli  excel dosyasına isminiz yazdırın. 

@HONEY  hocamız  motor hacminize göre  porsiyon / gram  baklava  ödeneği    kara defter kaydı oluşturduktan sonra , üyeliğiniz tasdik edilir
Baklava listesi bence artık dolmuştur, artık yöresel lezzetler listesine geçelim derim @HONEY Bülent Abi.

Aytuğ Hocam Erzurum'da imiş, cağ kebabı olabilir mesela. :D

[mention=11839]HONEY[/mention]  hocamız  motor hacminize göre  porsiyon / gram  baklava  ödeneği    kara defter kaydı oluşturduktan sonra , üyeliğiniz tasdik edilir
Ustadim hemen korkutmayalim

Yavaş yavaş

Baklava listesi bence artık dolmuştur, artık yöresel lezzetler listesine geçelim derim [mention=11839]HONEY[/mention] Bülent Abi.
Aytuğ Hocam Erzurum'da imiş, cağ kebabı olabilir mesela. [emoji3]
Bana uyar valla

Excel dosyasini eritme zamani geliyor yasaklar bitsin yönetim bir toplantı ayarlar artik

cağ oltu kebab deyince 

Erzurum vakfının  ankara etimesgutta  kendi mekanı var . 

fiyat ve lezzet  olarak  oohhhhh iyi ki gelmişiz denecek bir yer ,  Küçük salaş bir yer aslında 

https://tr.foursquare.com/v/esav-cağ-kebap-salonu/55a7f0ea498e0c87025fb5b4

tavsiyedir 

3 şiş  idealdir . 

4 şiş  şükür iyi doyduk dedirtir. 

@HONEY  için 8 şiş rölanti miktar ,  fazlasını bilmem 

Geri
Üst Alt