Klima/Havalandırma Kötü Koku

Köpük hiç kullanmadım ama Michelin Clean Air kullandım ve aracın havası değişti gerçekten. Bende kötü koku yoktu ama ona çözüm olacağına inanıyorum.
Köpük veya hava temizleyici, ucuz olandan başlayıp deneyin derim.
polen filtresini sökmek isteyenler için çok kolay bir uygulama
Teşekürler deneyelim bakalım..würth köpük alıp işe başlayacagım

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar benimkinde şöyle bir koku var klima açtığımda hiçbir koku yok gayet temiz ac tuşuna basıp klimayı kapattığimda fanlar çalışmaya devam ediyorya o zaman leş gibi nem kokusu doluyor arabaya

araştırmalarıma göre klima kapanınca evaporator üzerinde nem oluşur gideceğiniz yere varmadan klimayi kapatıp nemi fanlar yardımıyla atin böylece bakteri oluşmaz koku olmaz deniyor ama ben o nemi atmak için leş kokusu çekiyorum siz nasıl kullanıyorsunuz klimayı

arkadaşlar benimkinde şöyle bir koku var klima açtığımda hiçbir koku yok gayet temiz ac tuşuna basıp klimayı kapattığimda fanlar çalışmaya devam ediyorya o zaman leş gibi nem kokusu doluyor arabaya

araştırmalarıma göre klima kapanınca evaporator üzerinde nem oluşur gideceğiniz yere varmadan klimayi kapatıp nemi fanlar yardımıyla atin böylece bakteri oluşmaz koku olmaz deniyor ama ben o nemi atmak için leş kokusu çekiyorum siz nasıl kullanıyorsunuz klimayı
Ben de aynı sizin gibi AC yi önceden kapatırım fan açık kalır sıcak hava gelinceye kadar kapatmam kontağı bu esnada hiç koku gelmiyor.

2 yıl önce yetkili serviste klima ve motor temizliği itelemişlerdi, belki ondandır.

Konuda bahsi geçen temizlik işlemlerinden yapmanız gerekebilir.

Geri
Üst Alt