Spor yay (Mubea)

@Sinan61 beklerim hocam özelden numara atarım . Benim alacağım jantları satmış malesef arkadaş. Jurva bulmak çok zor gönüldeki jant oydu kaldık ortada :/  temiz durban bulmakda samanlıkta iğne aramak resmen. Sıfıra yönelsem acaba tane adeti ne derler?

Dcc de mubea yay üretimini durdurdu. Kimisi abartıyorsunuz diyor kimisi önemli. Şahsım adına gerçek şudur ki biz araba alçaltmayı yaydan ibaret sanıyoruz. Büyük yanılgı. Önemli bir etken de amortisörler. Onun içindir ki arabayı fazla indirmeden 2/2,5 cm aralığında indiren nadiren yumuşak yay arıyorum. Çok kaliteli olmamasına ragmen mubea tercihim. Sizin araçlar için hali hazırda yay bar mı bilinmez ama firma herhangi bir yay önermiyor? Mubea dışında alacağınız ürüne de dikkat edin. Ağırlık ve boyut seçenekleri önemli. Bizde malum var mı var elinde mi tak gitsin mantığı var ve bu çok yanlış.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Racingline marka yay almak istiyorum aslında ama Türkiye’ye gönderimi yok :(  çok değil lastiğin üstündeki boşluğu kapatsın yeter 35mm yeterli , fazlasını istemiyorum.  

Racingline marka yay almak istiyorum aslında ama Türkiye’ye gönderimi yok [emoji20] çok değil lastiğin üstündeki boşluğu kapatsın yeter 35mm yeterli , fazlasını istemiyorum.  
Mubea alın hocam?

[mention=8970]Sinan61[/mention] sinan kardes foto istemistin yandan senin icin cektim belki yaylarini taktirmisindir geç oldu kusura bakma .
/monthly_2020_06/IMG_8581.thumb.JPG.57ea50230646a716a6255a279ce81ea1.JPG
Şahaneee. Peki jantlar orjinal mi?

[mention=4630]beratx[/mention] replika kardes jantlar orjinalleri ucmus
Çok şahane durmuş maşallah.
Göbekleri orjinal olanlar var bir de bilezikli olanlar. Hangisinden aldınız acaba.

[mention=4630]beratx[/mention] hocam ben mubea kullaniyorum dsg ve manuelin koddan sonra gelen harf farkli oluyor ona dikkat et 
Konfor nasıl. Eskiye göre. 16. Dan geçtiniz sanırım 18e. Fark bariz olur ama mubea ile daha konforlu daha yere sağlam basan bir aracınız olmuştur diye tahmin ediyoeum.

@beratx 2. El aldim göbek aynn orjinal boyutta jant kollarinin kalinligi orjinalle ayni tse li ital çin mali emitasyon isi yapiyorum çakma piyasasinda uzak dogunun üzerine tanimam onlarda da parana göre kalite kalite 

@beratx 16 dan gectim dover daki lastikler eskiydi dunlop sertti araba 18 e geçince michelinle gectim o yüzden ben fark etmedim bide yay kaliteli olunca 120,130 biraja giriyorum hiç yatma veya rahatsizlik veren durum olmuyor çok sükür kullanmak simdi daha keyifli

[mention=4630]beratx[/mention] 16 dan gectim dover daki lastikler eskiydi dunlop sertti araba 18 e geçince michelinle gectim o yüzden ben fark etmedim bide yay kaliteli olunca 120,130 biraja giriyorum hiç yatma veya rahatsizlik veren durum olmuyor çok sükür kullanmak simdi daha keyifli
Hocam bende aynı kanaatteyim. Hayırlısı ile yayları bekliyoruz. 18 orjinal var ama biraz yıpranmışlar bakalım hayırlısı temiz bakıyorum bulursam onları da hazır edip takacağız [emoji106][emoji106][emoji106]

@beratx insallah yipranmis ne oldugu belirsiz orjinal alacagina saglam bi replika al sifir keyfine bak

@Sinanmiray adaş hocam çok teşekkür ederim. Maşallah çok güzel olmuş. Benim yaylar henüz gelmedi. Bi heyecan bekliyorum :)

Geri
Üst Alt