Spor yay (Mubea)

OnurD7

Paylaşımcı Üye
@OnurD7 hocam teşekkürler. Aracınız kaç modeldi acaba? Fazla düşmesinden yana olmadığım icin Eicbach düşünmüyorum ama belirsizlik üst düzeyde :)
Rica ederim 2016 model. Aynı düşünce ile ben de ilk olarak Mubea aldım dönüşlerde ses sorunu yaşadım ve spor yaya rağmen yine de görüntü biraz yüksek kaldı bana göre ondan dolayı değiştirme gereği duydum. 

metinkar

Uzman Üye
aracın belgelerini gözden geçirirken 940/890 ibareli bi yer var. bura olduğunu varsayarsak aks ağırlığının C kodlu yay uyum sağlıyor mu acaba ? C kod 930/890 kg yazıyor
@Sinan61  sürücü kapısını açtığın da sağ direkte aşağıda mevcut, siyah bir etiket var orada yazıyor zaten, ben mk7 için oraya bakarak en yakın değerlere göre sipariş geçecektim zaten C ile biten doğru olandı. almanyada arkadaşımı servise yollamıştım orada c ile biten kodu direk kabul etmediler mesela, direk aracın şasi bilgisini istedi ve c ile biten dendi bende oradan sipariş verdim, araçla gelirken getirmişti bana, mk7,5 için üretilen fabrikasyon bir spor yay yok lakin kasa aynı kasa herkes oraya bakarak sipariş verdi, eskiden shopvw . de adresinden yayı gösteriyordu şimdi almanya onu kaldırmış.  

sergen38

Katılımcı Üye
Mubea ile uğraşmayın eibach tavsiye ederim. 18 inç jantla birlikte kullanıyorum konforundan memnunum

umutgolf7

Üye
Hocam bence de eibach alin pro kitle tatli bir dusus oluyor en azindan yay takdiginizi anlarsiniz. Konforundan bende memnunum satmak isterseniz de bilinen marka 2.elde hemen gidiyor

Sinan61

Katılımcı Üye
Büyük sır öğrenildi:) aracın kapı orta direğinde yazıyor aks ağırlığı 940/890 kg olarak.bu mk7 için de ayni mı bakabilir mi acaba bir kullanıcımız? 

Culture33

Uzman Üye
@Sinan61  sürücü kapısını açtığın da sağ direkte aşağıda mevcut, siyah bir etiket var orada yazıyor zaten, ben mk7 için oraya bakarak en yakın değerlere göre sipariş geçecektim zaten C ile biten doğru olandı. almanyada arkadaşımı servise yollamıştım orada c ile biten kodu direk kabul etmediler mesela, direk aracın şasi bilgisini istedi ve c ile biten dendi bende oradan sipariş verdim, araçla gelirken getirmişti bana, mk7,5 için üretilen fabrikasyon bir spor yay yok lakin kasa aynı kasa herkes oraya bakarak sipariş verdi, eskiden shopvw . de adresinden yayı gösteriyordu şimdi almanya onu kaldırmış.  
dsg ve manuel olarak da ağırlık değişiyor. kitapçıkta o şekilde farklı ağırlıklar var.

metinkar

Uzman Üye
dsg ve manuel olarak da ağırlık değişiyor. kitapçıkta o şekilde farklı ağırlıklar var.
@Culture33 bana yazdınız herhalde kitapcığa hiç gerek yok ön kapıyı açıp bakın orada herşey mevcut kitapcık ile aynı olması gerek...

Moderatör tarafında düzenlendi: