2018 Leon cupra mı yoksa 2016 Golf R mı ?

@DuzboruDownpipe 290 olanlarda kilit var 265'lerde kilit yok hadi diyelim fark bundan kaynaklı ama dediğim gibi aşırı güçten kaynaklı yinede patinaja düşer sararak ilerler tutunamıyor dediğim budur önden çeker tüm arabalardada bu sorunu yaşarsınız. Helede bahsettiğimiz güçler 250 hp üstü araçlarsa kesinlikle dört çeker alınması gerekir

@DuzboruDownpipe 290 olanlarda kilit var 265'lerde kilit yok hadi diyelim fark bundan kaynaklı ama dediğim gibi aşırı güçten kaynaklı yinede patinaja düşer sararak ilerler tutunamıyor dediğim budur önden çeker tüm arabalardada bu sorunu yaşarsınız. Helede bahsettiğimiz güçler 250 hp üstü araçlarsa kesinlikle dört çeker alınması gerekir
Kalkışta veya düşük hızlarda sarmasından bahsediyorsak 4 çeker bir arabaya göre zayıf kalıyor diyebiliriz ama ben genelde pist ve viraj odaklı baktığım için yol tutuşunda herhangi bir sıkıntı göremiyorum, hatta Leon çoğu pistte Golf R dan hızlı :)

4 çeker çok şeker diyorum :) şaka maka bi yana golf r her ihtiyaca gelir gündelik binilir piste girilir ve 3 kapı bulursanız tadından yenmez . 

4 çeker olan golf r derim bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama sıfır km 1.5 tsi dsg highline alabilirdim yaklaşık aynı bütçeler 

ben 4 çeker derim. aracın rengi zaten kendini 2 km öteden belli ediyor. hem stok araç en güzelidir.

Performanstan bahsedersek benim de tercihim Golf R olurdu. 4 çeker oluşu bile tercih sebebidir. 

Geri
Üst Alt