Kredi dosya masrafları nasıl geri alındı, alınır...

Orhan Hoca dedi:
Murat hocam nasıl yaptınız . nereden talep ettiniz. dilekçe örneğini alalım mümkünse.  s=s18

@silvershadow
Değerli Üstadım;

İnternetten çıktı almaya gerek yok.

Her kaymakamlık bünyesindeki tüketici heyeti birimi kendine özgü farklı evrak kullanıyor.

Benden kimlik fotokopisi, Dosya masrafı kesintisini gösterir dekont veya hesap dökümü ile dilekçe'den  şeffaf föy içerisinde ikişer takımla başvuru yapılıyor

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca

Hocam ödemeler kısmında yazar varsa.
ödemeler kısmında 600 tl ve 3. şahıs felan yazıyor evet.  burada 3. şahıs kim oluyor?

nereden tutturacağım?
Değerli Orhan Üstadım;

Sözleşmede yazmasını reddetme gerekçesi olarak sunmuş VDF ancak tam tersi tüm kredi dokümanlarında zaten bu yazar.

Benim gerekçem şu:

1. Krediyi alabilmek için koşul olarak öne sürdüler. (madde 3)

2. Yetmezmiş gibi sözleşmede de belirtildiği gibi "peşin ödememi üzerinden faiz geliri elde etmek için reddettiler." (madde 3)
şimdi nerede dosyanız. anladığım kadarıyla vdf den ret yazısı gelmiş size.
Değerli Orhan Hocam;

Red bana yazılmadı.

Daha önceki araştırmalarım sonucu ulaştığım sonuçlardan biridir.

Bu yanıt gelebilir ve gelirse itirazım olacak.

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca

Hocam ödemeler kısmında yazar varsa.
ödemeler kısmında 600 tl ve 3. şahıs felan yazıyor evet.  burada 3. şahıs kim oluyor?

nereden tutturacağım?
3. Şahıs bayinin cebe attığı extra para oluyor. Şikayet var üzerinden şikayet edin derim. Ben 600tl nin 300tlsini verdiler kabul ettim. Çünkü burada işler çok yavaş yürüyor. 1 sene sonra alacağım 600 den ziyade hemen alacağım 300u seçtim. Yanlış yaptım ama olsun hiç yoktan iyi.

@Orhan Hoca

Galiba doğuş iade etti. Vw'yi şikayet ettim çünkü sonuçta. Ve o para bayiye kalıyor.

İki otomobil aldım vdf'den,golf ve caddy ikisinin de  kredileri bitti. Arayayım bakayım Adammı koparıyorsunuz diye sorayım s=fkr

@Orhan Hoca

Geri
Üst Alt