OBDELEVEN Soruları ve Sıkıntıları

@Ahmet6611 1500 tl dediğiniz obdeleven beyaz olan cihazımı öyle ise değmez hangi paket olduğu önemli

Yazık günah 1500 tl çok fazla obdeleven internet sayfasından sipariş edin derim ben getiren arkadaşlar var bi sorun olacagını düşünmüyorum aynı cihazı 2 3 hafta içinde vergi ile toplam 550 tl gibi ucrete getirtirsin bence ama karar senin

@Hasaan hemen alırım ya öyle bi getirten olsa pro pack te alırım o daha iyi

Sayfada getirtwn arkadaslar var arastirabilirsin 

Geç cevap için k.bakmayın.. OBD cihazını başka bir bluettoth cihazıyla çalıştıramazsınız..maalesef. Sayfada varsa getiren arkadaşlar yardımcı olurlar umarm.

@Recep Gül teşekkür ederim abi estafurullah ne. Demek bi tartışma konusu açtım yardımcı olacak vardır umarım

Obdeleven ile alakalı bi sorum olacak mesela bi ozellik aktif ettik sinyal stop ile yanma gibi basit yoldan  kredi kullanarak kodladık sonra orjinal haline geri almak istedigimde tekrar kredi yoluyla basit bi sekilde alma şansımız varmı  yoksa uzun kodlamaylamı  yapabiliriz  bunu ogrenmek istedim 

Obdeleven ile alakalı bi sorum olacak mesela bi ozellik aktif ettik sinyal stop ile yanma gibi basit yoldan  kredi kullanarak kodladık sonra orjinal haline geri almak istedigimde tekrar kredi yoluyla basit bi sekilde alma şansımız varmı  yoksa uzun kodlamaylamı  yapabiliriz  bunu ogrenmek istedim 
krediyle açtığınız özelliği tekrar kapatırken kredinizden düşmüyor diye biliyorum

krediyle açtığınız özelliği tekrar kapatırken kredinizden düşmüyor diye biliyorum
Kredi düşmesinden öte orjinal haline alma şansımız tekrardan kisa yoldan oluyormu mesela stop kodlama 2. secenegi sectim kodladim daha sonra  orjinal haline tekrar off yaparak dönermi yoksa uzun kodlama bölümünden mi düzeltmek gerekiyor

Kredi düşmesinden öte orjinal haline alma şansımız tekrardan kisa yoldan oluyormu mesela stop kodlama 2. secenegi sectim kodladim daha sonra  orjinal haline tekrar off yaparak dönermi yoksa uzun kodlama bölümünden mi düzeltmek gerekiyor
Dönecektir hocam

Kredili sistemden özellik açtıysanız kapatmak için tekrar aynı yolu izleyebilirsiniz. Kredili sistemde herhangi bir özelliği açmak veya kapatırken krediden düşer. 

Örneğin;

DRL yi aktif ettik 10 kredi gitti. DRL yi tekrar kapatmak istersek bi 10 kredi daha gidiyor... 

Screenshot_20200503-232539_OBDeleven.jpg

Recep hocamın dediği gibi ister açın ister kapatın krediden düşüyor. Naçizane tavsiyem basit şeyler için kendiniz kodlama yapın, böylece boş yere kredi gitmesin. Zaten Youtube'da sürüsüyle yabancı videolar var kodlamaların detaylarıyla ilgili. Vagcom videoları da olduğu için işiniz kolay. Tabi biraz çetrefilli kodllamalarda neyi ne yaptığınıza dikkat etmek gerekir ister vag kablosu olsun ister obdeleven. Obdeleven burada size zaman kazandırıyor diyebiliriz. Yakında videolarını da çekeriz. 

Geri
Üst Alt