Yurtdışından parça getirtmek

kara55

Üye
İsim
ilyas
Selamun aleyküm üstadlar size bir konuda danışacağım yurtdısından parça getirten oldumu ebay vb sitelerden almak güvenli mi ülkemizde paypal durdurulduğu için onun üstünden alışveriş yapılamıyor ancak bakıldığında ürünler ücret olarak gayet makul fiyatta nasıl bir yol izlemeliyiz büyük parçalar olmamak kaydı ile vergi dilimine girmeyecek şekilde alınabilirmi ?

Teşekkürler :)  

Selamun aleyküm üstadlar size bir konuda danışacağım yurtdısından parça getirten oldumu ebay vb sitelerden almak güvenli mi ülkemizde paypal durdurulduğu için onun üstünden alışveriş yapılamıyor ancak bakıldığında ürünler ücret olarak gayet makul fiyatta nasıl bir yol izlemeliyiz büyük parçalar olmamak kaydı ile vergi dilimine girmeyecek şekilde alınabilirmi ?

Teşekkürler :)  
Ebay üzerinden paypal ile alabilirsiniz . Alışveriş güvenlidir bu zamana kadar sorun yaşamadım ancak paket ülkemize giriş yaptığında gümrükleme yapılıyor bazen geçirmiyorlar ve sizi gümrük muhafazaya çağırıyorlar biraz meşakatli. Aliexpress üzerinden alırsanız ürün kapınıza kadar gelir

@forjust1day  bilgi için teşekkür ederim sitelerde dolaşırken denk geldim bir bakayım dedim ancak paypal kaldırılmış ödeme sistemleri çalışmıyor Türkiye üstünden kayıt açmıyolarmış evet aliexpress de var ancak ürünün gelip gelmeyeceği şüphesi var :D  

Geri
Üst Alt