Golf R Touch

@umut abi sen sadelik seviyor, bu Işık oyunlarına doymuşsun, vag kodlamalara da gerek yok diyordun.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Hadi bakalım,aforoz sebebi,aykırı düşüncelerimi belirteyim. :)

Arabada klima olsun bana yeter abs de olmasa olur,lakin arabanın bir ruhu,karakteri olsun,sıradan olmasın. :)

Ne yani R ,300 beygir ve sadece klima var bom boş,yine de alır mıydın?Derseniz cevabım tabiki eveeeeeeet olurdu :)

@umut abi süper yaw, Adana'da olmasak klima da elzem olmayacak :)

Peki bu ruhu getiren ne bunu açalım? 300 ps mi? Değildir, aradığın kanı tanımlar mısın bize abi? :)

Çok mu sordum? Gevezelik bendeki de kusura bakma abi.

@umut abi süper yaw, Adana'da olmasak klima da elzem olmayacak :)

Peki bu ruhu getiren ne bunu açalım? 300 ps mi? Değildir, aradığın kanı tanımlar mısın bize abi? :)

Çok mu sordum? Gevezelik bendeki de kusura bakma abi.

Ruh için şöyle bir örnek vereyim,mesela bir doğan slx ,motor profesyonel dokunuşlar içeriyor veya swap(başka bir araca ait motorun adaptasyonu) bu araç özeldir,karakter sahibidir,kullanmaktan keyif alırım...Veya X model ve marka bir araç tek özelliği var o da 500 hp bu araç karakter sahibidir.Genele vuracak olur isek, diğer veya benzer model araçlardan farklılıkları olanlar, sürüş dinamiği,motoru vs..Karakterli,sıradan olmayan dır.R ı tercih sebebim 4 kapı 4 çeker,çok beygir ve bu özelliklere sahip ,sıfır olarak en uygun fiyatlı araç.Örnekler çoğaltılır.Ben de şöyle bir durum var R ı elimden alın yerine 90 model şahin verin şikayet etmem onu da limitleri dahilinde kullanmaktan zevk alırım ki araba sevdasının da bu olduğuna inanırım...Arabada deri koltuk ,navigasyon olması ruh katmaz ...Bu durum arabalar için geçerlidir yoksa günlük hayatımda gayet memnuniyetsiz ve şikayetkar bir adamımdır,birçok şey beni deli eder.

Akşam balkona çıktım bir baktım ki su getiren motosikletli adam bahçedeki nergizleri koparıyor,dedim belki bir iki tane alır gider adam durmuyor.Balkondan bağırdım hoooop ustaaaa ne yapyon...cevap şu ne oldu ki birkaç çiçek koparıyom.Ben:burası özel mülk,sen koparasın diye ekmedim onları.cevap:tamam tamam(ama hala eğilmeye kalkıyordu ki)ben:ustaaaaaa diye bir bağırmışım ki.Sonra teşekkür etti gitti ama bir laf edeydi beynim dönüyordu direk dalacam o moddayım...Bunları niye mi anlattım tabiki bir sebebi yok,içimden geldi,hayatta her şeye bir sebep aramayın yahu. :)

yav golf'ün bazı modellerindeki donanımları şu şekilde sunsalar cidden alınır. 

paylaşım için teşekkürler @burakca hocam. 

Her gün Golf'e olan hayranlığım artıyor. Başka araç alma zamanı geldiğinde herşeyi Golf'le kıyaslayıp bir türlü birşey beğenememekten korkuyorum. :)

Zaten hem dijitallik hem ruhlu arabalar yapmak artik zorlasiyor. Mecburen eskilere gonderme yapiyorlar iceride biryerlerde.

Ne kadar spor arac kullanmayi sevsemde bir autohold ariyorum sıkışık trafikte.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu araçta kullanılan ekranın kalitesi, tepki süresi çok hoşuma gitti. Sanki full hd kaliteli bir monitor sırf bu iş için oraya konmuş gibi bir hissiyat yarattı bende. Direksiyona zaten ağzımın suyu aktı. 

Bu araçta kullanılan ekranın kalitesi, tepki süresi çok hoşuma gitti. Sanki full hd kaliteli bir monitor sırf bu iş için oraya konmuş gibi bir hissiyat yarattı bende. Direksiyona zaten ağzımın suyu aktı. 
Bmw stili gesture kontrol ve muthis animasyonlar. Boyle oyuncaklardaki ayrintilar cok hoş oluyor.

@ansolak şu ekranı bizim Golf'lere taksınlar parası neyse verelim hocam o derece beğendim yahu. :)

@ansolak şu ekranı bizim Golf'lere taksınlar parası neyse verelim hocam o derece beğendim yahu. [emoji4]
Cost effective olursa neden olmasin Cihan hocam. Lakin enderin hayalet göstergeye yaptigi gibi bir fiyatlandirma yaparlarsa, o farki birsonraki aracima ayırım.[emoji6]

Geri
Üst Alt