golf 7 iç trim Fırçalı Gri parlak

kfkilboz

Yeni Üye
İsim
kadir
hocam herkese iyi günler, 

2015 model golf  1.6 TDI Bluemotion Midline Plus aracımın iç trimlerinde güneşten yada kimyasaldan dolayı sökülmeler oluşmuş aracın ikinci sahibiyim görsel olarak beni rahatsız ediyor. sıfırı yetkili serviste biraz pahalı geldi. fotoğrafta belirttiğim parçaları bulmam konusunda yardımcı olur musunuz şimdiden çok teşekkür ederim ( fotoğraf aracımın değildir görsel olması için ekledim)

wq.JPG

Tripleri söküp boyatın parlak siyah 100₺.. sökemedikleriniz içinde folyo alırsınız ortalama 100₺ o tutar[emoji23] forumda konum mevcut trim sökme konusundada yardımcı olabilirim

Upvote 0

hocam herkese iyi günler, 

2015 model golf  1.6 TDI Bluemotion Midline Plus aracımın iç trimlerinde güneşten yada kimyasaldan dolayı sökülmeler oluşmuş aracın ikinci sahibiyim görsel olarak beni rahatsız ediyor. sıfırı yetkili serviste biraz pahalı geldi. fotoğrafta belirttiğim parçaları bulmam konusunda yardımcı olur musunuz şimdiden çok teşekkür ederim ( fotoğraf aracımın değildir görsel olması için ekledim)

Ekli dosyayı görüntüle 30456
Tahminimce folyo kaplama veya boya işlemi ile komple renk değişimi yaptırmanız halinde görüntü sizi tatmin etmeyecektir. Tavsiye de etmem zaten, sağlıklı olacağına inanmıyorum.

Ha diyorsanız ki nanovipdesign gibi bir yerde yaptıracağım, o zaman olur ama astarı yüzünden pahalıya gelir.

Tavsiyem, ilan sitelerinden, forumdan ve retrofit için yapan yerlerden çıkma trim bulmaya çalışın. Oto multimedya cihazları satan yerlerden de bulunabilir, bir ihtimal.

Upvote 0
Çıkma trim koşturup bütün her trim için uğraşıcaksınız emeğinize ve vereceğiniz paraya yazık
gene siz bilirsiniz

Upvote 0
@Gg1522 sadece vites önündeki saklama alanı kapağına 480tl işçilik dahil değil fiyat verdi yetkili servis
Aracınız 5 yaşında olduğunu göz önüne aldığımızda serviste yedek parça ve işçilikte %25 zubizu indirimi var; https://binekarac.vw.com.tr/tr/kampanyalar/Zubizu-Servis-Kampanyasi.html 

Bu tip basit işlerde işçilik ücreti çok tutmaz., sök-tak 10dk.’lık iş.,

Çıkmacılar kazıkçının önde gidenidir., yıpranmış 2 el parçaya sıfıra yakın para ister., diğer çıkmacıları dolaşıp bulamayıp geri o dükkana gelirsin ilk verdiği fiyattan fazlasını ister, veya sattım derler., bir çoğu mafya tipli tekin olmayan tipler.. çıkmacılara bulaşmamanızı öneririm.!

Upvote 0
Anlayamadığım bişey var; bu virüs yüzünden insanlar nasıl cesaret edipte çinden ürün getiriyorlar anlayabilmiş değilim., gözden kaçırdığım bişey mi var aydınlatırsanız sevinirim..

Upvote 0
Anlayamadığım bişey var; bu virüs yüzünden insanlar nasıl cesaret edipte çinden ürün getiriyorlar anlayabilmiş değilim., gözden kaçırdığım bişey mi var aydınlatırsanız sevinirim..
Ustadim cin den ürün 15 gunden önce gelmediği icin ve virüsun madde üzerinde bu kadar sure yasayamacagindan ben buna guvenerek getiriyorum

Upvote 0
Ustadim cin den ürün 15 gunden önce gelmediği icin ve virüsun madde üzerinde bu kadar sure yasayamacagindan ben buna guvenerek getiriyorum
Kargonun buraya gelene kadar geçirdiği sürede paket içeriğinde virüs bulunma ihtimali kalmıyor fakat paketin dışının 1/10 sulandırılmış çamaşır suyu ile dezenfekte edilmesi tavsiye ediliyor.

Upvote 0
Kargonun buraya gelene kadar geçirdiği sürede paket içeriğinde virüs bulunma ihtimali kalmıyor fakat paketin dışının 1/10 sulandırılmış çamaşır suyu ile dezenfekte edilmesi tavsiye ediliyor.
Aynen hocam buradaki marketten aldığımız paketler içinde risk daha yüksek bunlari da balkonda bekletip sirkeli su ile siliyoruz

Upvote 0
Aynen hocam buradaki marketten aldığımız paketler içinde risk daha yüksek bunlari da balkonda bekletip sirkeli su ile siliyoruz
Buradan aldıklarımızdan da bahsetmeniz iyi oldu Bülent abi.  

Konu yurtdışı alışverişleri olduğu için onlardan bahsettim ama aynı önlemleri buradan aldığımız ürünler için de uygulamamız gerekiyor tabii ki, biz de meyveleri sebzeleri sirkeli suda bekletiyoruz ardından iyice yıkıyoruz. Paketli ürünleri de sabun-su muhteşem ikilisi ile yıkıyoruz. Tedbir bizden bir şey eksiltmez.  (y)  

Upvote 0

Geri
Üst Alt