golf 7 iç trim Fırçalı Gri parlak

kfkilboz

Yeni Üye
İsim
kadir
hocam herkese iyi günler, 

2015 model golf  1.6 TDI Bluemotion Midline Plus aracımın iç trimlerinde güneşten yada kimyasaldan dolayı sökülmeler oluşmuş aracın ikinci sahibiyim görsel olarak beni rahatsız ediyor. sıfırı yetkili serviste biraz pahalı geldi. fotoğrafta belirttiğim parçaları bulmam konusunda yardımcı olur musunuz şimdiden çok teşekkür ederim ( fotoğraf aracımın değildir görsel olması için ekledim)

wq.JPG

geçmiş olsun hocam aynı araçtan bendede var küçük bir çatlak var ordan devam edip sökülmesinden korkuyorum  ben bi ara kople değitirip piyono black yapmayı düşündüm sonra vazgeçtim sana sormak istediğim servis nekadar fiyat verdi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@Gg1522 sadece vites önündeki saklama alanı kapağına 480tl işçilik dahil değil fiyat verdi yetkili servis

Upvote 0
@AhmetCakmak hocam karbon kaplama düşündüm ondada 2-3 parçayı yaptırmak olmaz komple kapılar falan da yapılmalı güzel gözükmesi için onunda maliyeti çok fazla oluyor 3 parça sormuştum 1200tl dedi :)

Upvote 0
@kfkilboz valla çok ya küçücük yere inş güzel bir çıkma bulurusnuz eğer bana denk gelir ise size yönlendiririm bende bu ara fonksyonel direksyonla uğraşıyorum resimde gördügüm kadarıyla sen dede yok 

Upvote 0
@Gg1522 resim temsili hocam ama evet bende de yok :)  aracı yeni aldım sayılır şu bir iki görseli düzelteyim direksiyon hız sabitleyici katlanır ayna geri görüş kamerası falan da düşünüyorum ilk aracım tecrübesizliğe denk geldi. golfün bu kadar keyifli olduğunu bilsem üst donanım alırdım 

Upvote 0
@kfkilboz öncelikle hayırlı ugurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin inş

kardeşim bütün bu güzel hayallerin için bi 7 8 binlirayı gözden çıkarmalısın biligin olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@AhmetCakmak hocam karbon kaplama düşündüm ondada 2-3 parçayı yaptırmak olmaz komple kapılar falan da yapılmalı güzel gözükmesi için onunda maliyeti çok fazla oluyor 3 parça sormuştum 1200tl dedi :)
3 parçaya 1200 tl diyen yerden kaçın zaten hocam. Aliexpress'te renk renk farklı çeşitlerde hazır kesim kalıplar şeklinde satılıyor. Belki size çözüm olabilir. 

Upvote 0

plastikten üretilen ve boyanan elemanlar sonuçta malesef kısa sürede yıpranıyor ne kadar boyansa da.. yenisini sipariş edin derim

Upvote 0

Geri
Üst Alt