GOLF 7 FİYAT TAVSİYESİ

cmsarikaya

Üye
İsim
Cem Sarıkaya
Merhabalar, bildiğiniz gibi golf arayışım devam ediyor, bir araç buldum 2013 model 1.4 TSI Comfortline paket opsiyon yok, 65.000 km de Manuel vites 2 parça önemsiz rötuş boyası var arka çamurlukta. Fiyat olarak sizce ederi nedir bu aracın? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik mi manuel mi araç ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet bunu belirtmeyi unutmuşum Manuel araç. 

90-95 arasında etmesi lazım.

Evet fiyatlar çok saçma gerçekten 117 bin diyor satıcı, biraz tereddüt içindeyim renk olarakta Uranüs gri, ama şu piyasa da bu fiyatlar iyi gibi geliyor. İyice karıştım tavsiyelerinize ihtiyacım var. 

@cmsarikaya gecen eylül-ekim gibi bir arkadas fiyat tavsiyesi istemisti, alinmaz o fiyata sacmalama diye yazmistim forumda, simdi o fiyata 2 yil eski olanlari anca alinabiliyor

Para senin, risk senin, ederi 100 bin civari ama fiyatlar cikma egiliminde

araçta ön arka park sensörü + cruise kontrol  yok değil mi ?  

bu özellikleri barındıran bir araç daha iyi olur 

renk  uranüs gri  kabul edilemez bir renk değil aslında . 

aracın media ekranı   thailand   yan sanayi .  geniş ekran  sinema falan oynatmasına kanmayınız.  Orjinal  media ekranı duruyormuymuş ? 

İstediği fiyat çok değil bana göre ben golf 6’yı bahsettiğiniz fiyatın çok üzerinde aldım aklınızda olsun niyetiniz varsa kaçırmayın virüs vs olmasa bahsettiğiniz araba en fazla iki saat ilanda durur

@cmsarikaya gecen eylül-ekim gibi bir arkadas fiyat tavsiyesi istemisti, alinmaz o fiyata sacmalama diye yazmistim forumda, simdi o fiyata 2 yil eski olanlari anca alinabiliyor

Para senin, risk senin, ederi 100 bin civari ama fiyatlar cikma egiliminde
Aslında virüs sonrası fiyatların daha fazla tırmanabileceğini düşünüyorum, ama nereye kadar tırmanacak alım gücü değişmiyor fakat her şey zamlanıyor. 

araçta ön arka park sensörü + cruise kontrol  yok değil mi ?  

bu özellikleri barındıran bir araç daha iyi olur 

renk  uranüs gri  kabul edilemez bir renk değil aslında . 
Yok sürül konfor ve ışık paket yok araçta, evet olsa tadından yenmez satarken de kolay satılır, ben de olmasını istiyorum ama bu sefer fiyatlar 130+ çıkıyor. Uranüs gri kabul edilemez değil hatta yurtdışında GTI rabbit edition modeli var bu renkte çok çok hoş durduğunu düşünüyorum. 

İstediği fiyat çok değil bana göre ben golf 6’yı bahsettiğiniz fiyatın çok üzerinde aldım aklınızda olsun niyetiniz varsa kaçırmayın virüs vs olmasa bahsettiğiniz araba en fazla iki saat ilanda durur

bu araç şu şartlarda 110-112 etmeli ..... boyasız olsaydı  117-119 

aracın media ekranı   thailand   yan sanayi .  geniş ekran  sinema falan oynatmasına kanmayınız.  Orjinal  media ekranı duruyormuymuş ? 
Evet orjinal ekran değil ve hiçte yakıştırmıyorum bu ekranı golfe, orjinal ekran durmuyor maalesef ama alırsam eğer golf7,5 orjinal ekran taktırma niyetindeyim. Ya da bulursam 6,5-5,8 inc golf 7 ekranı da olabilir. 

Evet uzun zamandır bakıyorum bu fiyatlara bulabildiğim tek 1.4 TSI, normalde bu fiyatlara 1.2 TSI almayı düşünüyordum bu aracı görünce acaba diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt