Golf 7 Auto Hold Tuşu Çalışmıyor

Egehan

Katılımcı Üye

İsim
Egehan
Merhaba herkese iyi forumlar arkadaşlar golf 7 aracımın auto hold tuşu calışmıyor basıyorum üstüne tepki vermiyor yanmıyor sönmüyor nedendir bi bilgisi olan varmı? acaba cakmaklık yerine kısa devre yaptırmıştım 1 ay önce onla bağlantısı varmıdır sizce neden yapar böyle ?

Park sensörü düğmesinde aynısını yaşadığımda uzunca basılı tutmuştum.Resetleme gibi bir şey olmuştu ve düzelmişti hocam.Ekranda da detay yazmıştı zaten.Siz de bir deneyin derim :)  @Egehan

@Egehan Küçük bir ihtimal olarak, vites boştayken denemiyorsunuz değil mi?

Merhaba herkese iyi forumlar arkadaşlar golf 7 aracımın auto hold tuşu calışmıyor basıyorum üstüne tepki vermiyor yanmıyor sönmüyor nedendir bi bilgisi olan varmı? acaba cakmaklık yerine kısa devre yaptırmıştım 1 ay önce onla bağlantısı varmıdır sizce neden yapar böyle ?
Ekranda hata olarak görünüyor mu? Veya teyp ekranında kayıt olarak? 

Bosta yani N konumunda ise calismaz. D veya P konumda olmali

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Egehan 

aracınızda auto hold aktif şekilde çalışıyor mu peki?
çalışıyor ise dediğiniz gibi bir kısa devre sonucu oradaki LED arızalanmış olabilir.
aracınızın bu özelliği çalışmıyor ise düğme de arıza yapmış olabilir.

Aynen emniyet kemeridir kapı kapalı emniyet kemeri takılı olnca deneyin

Merhabab Dostlar.

Şu konu üzerinde verilen cevaplara baktım da ; MAŞALLAH  forum dostlarımız hem bilgili hemde konuya  yönelik 3-5  ihtimalin hepsi yazılmış. 

Golftutkusu Forumumuz Aile ortamında olduğunun ve Takipçilerimizin de Bilgili ve Paylaşımcı olduğunu Görmek bizleri ayrıca Mutlu Etmiştir. Herkesin emeğine Yüreğine Sağlık.

Teşekkürler ve Keyifli Forumlar diliyorum  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Herkese çok teşekkür ederim yarın kemeri takıp denicem yardımınız ve tavsiyeleriniz için hepinize cok teşekkür ederim saolun hepinizin tavsiyeleri ve bu form sayesinde bir çok olay hakkında bilgim oldu hepinize cok teşekkür ederim her konu hakkında

Auto hold ile ilgili bir sorum olacaktı, araç 2014 model manuel 1.2 TSI. Bu sabah dik yokuşta, dur kalk trafikte sanırım frene hafif bastım ve auto hold değişik gürültülü bir şekilde devreye girdi. Kalkış yapmaya çalıştığımda ise araç kalkmadı, 3-4 sefer deneme sonrası geri kaçırarak kalktı. Problemin sebebi olarak dik yokuş olmasına rağmen frene hafif basmamdan kaynaklandığını düşündüm. Buna benzer bir tecrübe yaşayan oldu mu, sorun neyden kaynaklanmış olabilir?

Geri
Üst Alt