Bu araç sizce nasıl bir problem varmı

@Aliiii çok mantıklı hocam ben bir ön/arka park sensörü yaptırcam diye göbeğim çatladı. Ayrıca sonrada bu dolulukta bir aracı bir yere kadar yapabilirsiniz. Ekleme vs. 

@frknyldrm hocam comfort’dan çevirme olduğunu nasıl anladınız. Merak ettim doğrusu.  ;)
Hocam amacım kimseyi kötülemek değil fakat araç bağcılarda galeriden satılık olunca ben zaten o ilana şüpheli yaklaşırım. 

Fotoğraflara bakınca, araca kişiselleştirmeler yapıldığını gördüğüm için şüphelendim fakat comfort olduğunu sadece fotoğrafa bakarak anlamadım tabi.

"Açıklamanın sonunu okumadan" dedim, açıklamanın başındaki  özel yapımdır, 50.000 TL ekstra mevcut ifadeleri direkt mevzuyu açıklıyor zaten.

Orjinal far sensörü ifadesi de ilan sahibinin bu araçlar konusunda ne kadar bilgili olduğunu gösteriyor. 

Bir dakika, yoksa araç comfortline da mı değildi? :D  

@Aliiii kesinlikle elzem bir durum yok çok şükür sadece ev kentsel dönüşüme girecekti para lazımdı muhtemel bu virüs olayından dolayı oda olmuycak 10 günü ilan süresinin dolmasına satılırsa eyvallah satilmazsa amenna çok sorun değil 

Çok sağol 

Kesinlikle kendi araciniz bundan cok daha iyi bu aracin ne oldugu belirsiz bu kadar toplama parca takilmasi kafada soru isareti birakir. Jantlar cakma farlar cakma muhtemelen, arac comfortline , kazaya karismis hic bulasilmamasi gereken bir arac

@Ferdi  0km 1.5 tsi highline dsg 150bg olani ile sizin 7 yillik 143 bin km tramerli araba arasinda sadece 55 bin lira fark var, sizce bu fiyat farki normal mi?

Bu arabadaki logo neyi ifade ediyor.F40587BD-B3C6-4FE6-BB36-4DC330AB4134.png

@krym inan anlayamadım kusura bakma kardeşim 

Diklatli bakarsaniz fotograflardan birinde anahtari gozukuyor o da golf anahtari degil, bu aracta kesinlikle bir is var yanindan gecmemek lazim 

@Ferdi Fiyati cok yüksek, 220 bine ayni aracin 2020 model 1.5 150bg sifir kmsi satildi, ilandaki fiyatlari emsal almayin, cünkü hepsi abarti fiyatlar, bu durumda sifir km araclari baz almamiz lazim, bu fiyata satilmaz,  fiyat düserseniz satilir ama satsanizda sattiginiza pisman olursunuz, yaz basi fiyatlar cikacak

Araç by akilli den çıkma bir araç bilen biliyordur cengiz bey. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-otomos-tan-satilik-ozel-yapim-golf-r-dsg-bol-ekstrali-793193849/detay

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar sizce bu araç nasıl fiyat bana biraz uygun gibi geldi yoksa benmi yanılıyorum kendi aracımla takasa girsemmi bilemedim sizlere sorayım dedim.

Buda kendi aracım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-idda-ediyorum-turkiyede-daha-dolusu-yok-801000230/detay
Aracınızı satıp bunu alırsanız attan inip eşşeğe binmiş gibi hissedersiniz açık ve net sizin araçtan dolusu golf 8 ben olsam maceraya girmezdim.

İlanlarda yazılan emsalsiz Türkiye'de tek full+full daha dolusu yok gibi ifadeler benim için o ilana bakmama sebebidir. Yanlış anlamayın sizin aracınızın doluluğundada birçok araba var belki birkaçı satılık. İlana gelince bu araç bi ara sanki sahibinden satılıktı satılmayınca galeriye koymuşlar, bence uzak durulacak bir araç ilana golf r yazmış, kıçı başı heryeriyle oynanmış hatta stage 2 yapılmış kimbilir ne acılar çektirdiler. Bi arkadaş bahsetmiş araç büyük ihtimal comfortlinedan çevirme. Eli yüzü düzgün bi araç bakın. 50 bin ekstra varmış yok anasının örekesi. Bence şu piyasa şartlarında pek düzgün araba bulmak zor beklemekte fayda var.

Geri
Üst Alt