Bu araç sizce nasıl bir problem varmı

Ilan aciklama detayinda yazmış comfortline dan cevirmeymiş
@HONEY Evet Bülent abi, onu söyledim ben de. O ifadeyi okumadan da anladım diye söyledim ama ilan açıklamasını da buradaki yorumları da tam okumayanlar var. :)

Saat geç oldu, yorulduk herhalde normaldir. 

[mention=11839]HONEY[/mention] Evet Bülent abi, onu söyledim ben de. O ifadeyi okumadan da anladım diye söyledim ama ilan açıklamasını da buradaki yorumları da tam okumayanlar var. [emoji4]
Saat geç oldu, yorulduk herhalde normaldir. 
Hehe doğrudur

ben takaslamazdım veya almazdım  araç highline cevrilmiştir yazılmış ama nasıl bir işcilik ve orjinal ürünlerlemi  yapılmış bilmiyoruz ayrıca sizin aracta gayet iyi.

üstteki aracın ilanından anlaşılacağı üzere, ilanı yazan arkadaş golf konusunda çok bilgili değil. Araç başına gidip bakılınca anlaşılır ancak arabanın ne olduğu. Aracın gerçekten egzos sistemi iskender de ve yazılımı da RSA da yapılmışsa sorun olacağını zannetmem. @Ferdi hocamın arabasının doluluğuna diyecek bişey yok tıka basa dolu maşallah :)  , ama bu araca da baya emek harcanmış görünüyor. 50 bin abartı olmuş ama en az 25 bin ekstrası var aracın. 170 bin bu araca makul fiyat ama ilk cümlede söylediğim gibi araç başına gidip güzelce incelemek lazım.  

@ycetin APR bir firma hocam. VAG araçlar özellikle VW - Audi ve Porsche için performans ürünleri, yazılımları yapıyor. Bu performans ürünleri tekil olarak da satılıyor, kitler halinde de satılıyor. 

Bu kitler de Seviye 1,2,3 diye gidiyor (Stage 1, 2, 3, 4+). Bazen iki seviyenin arasında güncelleme yapıyor kullanıcılar bir sonraki seviyeye hazırlık olsun diye bu zaman 1+ yada 2+ gibi geçiyor. 

Sallıyorum seviye 1: sadece yazılımdan oluşuyor; seviye iki açık hava filtre kiti, egzoz sistemi ve bun parçalar ile güncellenmiş yeni yazılım içeriyor, seviye 3 büyük turbo, büyük intercooler, enjektör ve bujilerden ve yazılımdan oluşuyor vs. vs. gibi gidiyor. Her firmanın kit içerikleri farklı. Kabaca soft tuning'den hard'a doğru gidiyor. 

Bu logo'da APRIII yani APR seviye 3 şeklinde modifiye edildiğini söylüyor. Fakat satıcı herhangi mir motor modifikasyonundan bahsetmemiş. Dolayısı ile AliExpress'den alınan 5TL'lik bir arma anlayacağınız :)  

sizin aracınız fiyatı bi 20bin tl fazla gibi.

İlk ilani gorunce aklima su ilan geldi:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-mkc-motorsdan-2017-golf-1.4-tsi-highline-774639587/detay

5-6 aydir ilanda bu araba. İki araci birlestirip folyoyla kamufle ettiklerini dusunuyorum artik.   :)  

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar sizce bu araç nasıl fiyat bana biraz uygun gibi geldi yoksa benmi yanılıyorum
Dediginiz gibi, opsiyonlarina gore fiyati uygun AMA burada ucuz etin yahnisi yenmez durumu var. Yani uygun olmasinin sebebi saticinin insafiyeti degil, aracin orijinal olmamasi. Bagcilar + Galeri ikilisine dikkat etmekte de fayda var :)  

Hocam kendi aracınız güzel. km'si fiyatı gibi biraz yüksek. Benim tercihim olmayabilir. Mavi araca gelecek olursak o araçta çok fazla emek var; bence o paranın sonuna kadar hakkı. Şuan highline araçta olmayan navigasyon destekli info display(hayalet ekran) ve discover pro var. Sadece bunu bu gün taktırayım desen 12 binden aşağı zor taktırırsınız. üstüne yazılımı egzosu Rline tampon ve direksiyon difüzör vs. çok emek var bence aracın fiyatı da donanıma uygun diye düşünüyorum. Ama en büyük eksiklik sunroof şahsen sunroof olsa bu araç benim olsa 200 den aşağı vermezdim kesinlikle.. Gruptaki arkadaşlar bilir retrofit işleri ne kadar zor ve meşakkatli işlerdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk ilani gorunce aklima su ilan geldi:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-mkc-motorsdan-2017-golf-1.4-tsi-highline-774639587/detay

5-6 aydir ilanda bu araba. İki araci birlestirip folyoyla kamufle ettiklerini dusunuyorum artik.   :)  

Dediginiz gibi, opsiyonlarina gore fiyati uygun AMA burada ucuz etin yahnisi yenmez durumu var. Yani uygun olmasinin sebebi saticinin insafiyeti degil, aracin orijinal olmamasi. Bagcilar + Galeri ikilisine dikkat etmekte de fayda var :)  
o araç ya ön arka yada tavan ekleme kesin.

Bu bagcilar galeri esnafinin sattigi cogu arabada bir is var anlasilan uzak durulmasi gereken bir bolge :)

Geri
Üst Alt