Golf 7 Hız Sabitlemesi Hakkında

Frkn123

Üye
İsim
Furkan Ali
Arkadaşlar merhaba ,

Evellsi gün Golf7 Highline bir araç satın aldım sanırım hız sabitlemesi çalışmıyor.

Set etme tuşuna bastıgım zaman ekrana hız sabitleme logosu geliyor lakin yanına birde ünlem işareti geliyor sebebi nedir acaba ? Yazılımsal mıdır yoksa fiziki bir parça mı değiştirmem gerekiyor.

Bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok teşekkür ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 numaralı yerdeki tuşa basıyorsun sonra 2 numarada + veya - ile hızı ayarlıyorsun 3 numara set tuşu ile kaydediyorsun. Bu sıralamayı mı izliyorsun sende? 

hız sabitleme.jpg

Upvote 0
Tuş takımınızın resmini atarmısınız Hocam. ve aracınızın model ve opsiyonu nedir?

Upvote 0
Arkadaşlar merhaba ,

Evellsi gün Golf7 Highline bir araç satın aldım sanırım hız sabitlemesi çalışmıyor.

Set etme tuşuna bastıgım zaman ekrana hız sabitleme logosu geliyor lakin yanına birde ünlem işareti geliyor sebebi nedir acaba ? Yazılımsal mıdır yoksa fiziki bir parça mı değiştirmem gerekiyor.

Bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok teşekkür ederim :)
Hocam bunuda ilgili bi görsel veya video paylaşırsanız daha çok yardımcı olabiliriz sanırım. 

Upvote 0
@Frkn123 hocam hız sabitleme tamamen yazılımsal bir donanım. Parça değişimine gerek duymadan çözülebilir diye düşünüyorum. 

Upvote 0
Yorumlarınız icin teşekkür ederim arkadaşlar :)

Aracım 1.4 TSİ Highline 

Aşşağıya inince resim paylaşacağım.

Upvote 0

Geri
Üst Alt