Keyless go üzdü :(

İsim
Serkan
Merhaba arkadaşlar bugün başıma şöyle bir durum geldi, işyerine araba ile gidiyorum golfü bırakıp şirket arabası ile danışmanlık yapıyorum akşamda da şirket arabasını bırakıp golf ile eve gidiyorum. Bugün şirket arabasını otoparka bıraktım bilgisayar çantamı ve montumu golfün bagajına koydum bagaj kapağı kapanınca otomatik olarak bagaj kilitlendi(normal bir durum) Fakat anahtar montun cebindeydi ve ben farkında değildim. Şirket arabasının anahtarını danışmaya bıraktım. Geri geldim golf açılmadı ve jeton düştü :)  gidip evden yedek anahtarı aldım geldim, Allahtan ev uzak değildi, karsa gitsem orda başıma böyle birşey gelse ne yapabilirim :)  ??

Merhaba arkadaşlar bugün başıma şöyle bir durum geldi, işyerine araba ile gidiyorum golfü bırakıp şirket arabası ile danışmanlık yapıyorum akşamda da şirket arabasını bırakıp golf ile eve gidiyorum. Bugün şirket arabasını otoparka bıraktım bilgisayar çantamı ve montumu golfün bagajına koydum bagaj kapağı kapanınca otomatik olarak bagaj kilitlendi(normal bir durum) Fakat anahtar montun cebindeydi ve ben farkında değildim. Şirket arabasının anahtarını danışmaya bıraktım. Geri geldim golf açılmadı ve jeton düştü :)  gidip evden yedek anahtarı aldım geldim, Allahtan ev uzak değildi, karsa gitsem orda başıma böyle birşey gelse ne yapabilirim :)  ??
ama yanlış hatırlamıyorsam ve benim bildiğim anahtar bagajdaysa kapatıldığında otomatik olarak geri açılması gerekiyor. 

Upvote 0

@serkan_kala hocam anahtarı bagaj kısmında unuttuktan sonra bagajı açmayı denediniz mi?Diğer kapılar kilitleniyor fakat anahtar bagaj kilidine yakın olduğu için bagajı tekrar açılabiliyordu sanırsam.
benim de bildiğim bu yöndeydi, diğer kapılar kapalı kalır ama bagaj otomatik olarak geri açar fakat komple açılmaz, anahtar ile uzaktan açıldığı gibi açılır.

Upvote 0
Bagaj yada araç içi fark etmez. Anahtar içerideyse bagajın kilitlenmemsi lazım. 

Keyless go'yu sonradan mı eklettiniz arabanıza?

Upvote 0
Gecmis olsun

Keyless go mal sahibi sensin ama kurallari ben cizerim demiş

Teknoloji fayda konfor getirsede bazen bu tip durumlar olabiliyor

Her şey bir deneyim

Upvote 0
Evet bugün denedik, direk bagaj dan diğer kapılar kilitli iken golf ü bagaj dan açıp anahtar çanta içinde iken kapattık sinyal iki kez yandı kitleme olmadı. .anahtarı almadan kitlemedi. .

Upvote 0
@serkan_kala :D Çok geçmiş olsun. Bendede Keyless var kullanım rahatlığı çok iyi fakat dediğiniz gibi bagaj hariç :D

Upvote 0

Geri
Üst Alt