GOLF 7.5 R TAMPON SONRASI SİS İPTALİ HAKKINDA

Raban7

Katılımcı Üye

İsim
-
Arkadaşlar highline aracıma R tampon taktım haliyle sisler iptal oldu. Sorum şu seneye muayenem var bu bana bir sıkıntı yaratır mı çok merak ediyorum? 

@mutlubey17 araç içindeyken anahtardan kendine 2 kez gelicek sis ve arka sis olduğu için orjinal de ordan işe uyanıp nerde bu sis demesinden korkmuyor değilim

Upvote 0
Hocam sis farları temel güvenlik ekipmanı olarak kabul edilmemesi sebebiyle fabrika çıkışı sis farı bulunan araçların ilgili farlarının arızalı olması, araçta sis farı bulunmaması muayene geçişi için engel teşkil etmemektedir.

Upvote 0
Arkadaşım 1-2 hafta önce 7.5 r görünümlü aracıyla sıkıntısız olarak geçti . Kafam rahat olsun derseniz etrafta sis farsız volkswageni olan tanıdık varsa rica edin değiştirmesi 1 dk bile sürmüyor .

Upvote 0
@mutlubey17 araç içindeyken anahtardan kendine 2 kez gelicek sis ve arka sis olduğu için orjinal de ordan işe uyanıp nerde bu sis demesinden korkmuyor değilim
O detayı uygulayacak TÜVTÜRK elemanı eminimki çok nadır olup, olannın da o firmada pek işi olmayacaktır :)  

Rahat olun Hocam. golf 7 aracta R yapılıp muayeneden gecen golf sahipleri vardı.

Upvote 0

Geri
Üst Alt