Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Allah bunlarin ömrünü alıp ota böceğe versin 71krs ne vicdansız herifler dogazlgqzi bizemi dosendiniz 

Petrol deli gibi artiyor. Benzinde 10tl ustu yakindir.

Ufukta secim olmasa ve esel mobil kaldirilsa 15tl cok uzak ihtimal degil.

Ben de hep "indirimler" kısmına odaklanmışım..

Bir ihtimal indirim vardır diye giriyorum ama uzun zamandır indirim olmadı.

Olmayacak gibi de görünüyor.

yapma hocam, ard arda 10 defa bile indirim olsa ötv den girer.... unut artık indirimi, gitti o. bindirim olmasın yeter hocam

bundan sonra indirim olmaz petrl ve dolar bu seviyedeyken unutun indirmi 9 tl ye devam

Cocugu 2km mesafede okula birakip aliyorum her gun. Benzin masrafim gunluk max 10tl. (Soguk motor, agir arac)

bazen ara sokakta cok trafik oldugu icin marti scooterla gotureyim diyorum fakat o bile en az 30-40tl tutuyor.

Kisaca uygun yakitin keyfini cikarin derim, su ulkede fiyati fahis artmayan tek tuk seylerden biri kaldi benzin.

su an benzine pahali diyenler 2-3 sene once emlakta balon var evler cok pahali diyorlardi. ;)

Depoyu haftadan haftaya yüklesen bile kârdasın. Öyle bir şahlanış... (atlarla)

Bu da şu demek oluyor galiba @Terms hocam:

*Benzin ve Motorin için ÖTV Düzenlemesi🚨*
Önümüzdeki günlerde motorinde 1.20₺, benzinde 82 kuruş fiyat artışı söz konusu olabilir. ÖTV’den karşılanacak tutarın kalmamasıyla birlikte zammın pompa fiyatlarına yansımasını öngörüyoruz.”
Kaynak: BenzinLitre uygulaması

Hepimize geçmiş olsun.

Depoyu fulledim, insallah ilkbahara kadar yeter, sonra muhtemelen yaz tatili icin 10+ liradan doldururum

@krym Hiç kullanmazsanız yeter.

Geri
Üst Alt