Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Benzin 30 lira trafik hala felaket!!!

Artik brent düse bile dolari kimse tutamaz, faiz nas dolar roket, brente bakmayin dolara bakin.........

Dün garantiye baktım bonus monus kampanya varmı diye, 750 lira akaryakıt alıma 50 lira bonus veriyordu. 750 liralık aldım 25 küsüre gelmiş oldu. Böyle kampanyalar fayda sağlar artık bize.

Benzinde Opet mi Shell mi benim fikrim Opet sanki daha verimli oluyor araç için sizlerin fikri nedir

Ben bu kampanyayı göremedim.
Bonusflash tan girip bakmıştım.
Kişi bazlı ise belki sizde ondan çıkmıyodur.
Benzinde Opet mi Shell mi benim fikrim Opet sanki daha verimli oluyor araç için sizlerin fikri nedir
Benim tespitim shell alınca motor daha kaymak gibi hissettiriyor, ama kısa mesafe gidiyor. Opet daha uzun mesafe kat ettiğim için opeti kullanıyorum son 2 yıldır.

Belki artış olur da zam koyarız diye bekliyorlar :) Artış olmazsa da bekledikleri 2-3 gün ü kar sayacaklar ..
artık verimlilik boş nerede kampanya var biz orada :)

Belki artış olur da zam koyarız diye bekliyorlar :) Artış olmazsa da bekledikleri 2-3 gün ü kar sayacaklar ..
artık verimlilik boş nerede kampanya var biz orada :)
Opet - World 4 farklı günde 150 lira al 50 lira puan verelim kampanyası var. Bölük pörçük uğraştırması kötü sadece. Ay sonuna kadar süresi var.

Geri
Üst Alt