2016 golf sipariş durumları...

@muslumbingollu benim st dedi bugün  %8 indirim aldım yarın araç bayiye geliyo fatura kesilcek büyük ihtimal yarın çıkarcam aracı

Yunus Emre dedi:
@muslumbingollu benim st dedi bugün  %8 indirim aldım yarın araç bayiye geliyo fatura kesilcek büyük ihtimal yarın çıkarcam aracı
Haydi hayırlı olsun, mutlu sona ulaşmışsınız, şahane bir duygu, heyecan nasıl şimdi ?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@Yunus Emre haklısın şimdiki oran %8 dir ama şubatta ne olacagı ile ilgili her st başka bişey diyor ama genel kanı %3 + %2 bayi olur diye hocam

Yunus Emre dedi:
@enpisagor heycan varda belli etmemeye çalışıyom  8D
Hayırlı olsun.. darısı bizlerin başına :)

Tarihlere baktım da sizin araç şimdi 2 ay da gelmiş oluyor.. hatta 2 aydan bile az.

Üretime planlandı aşamasından 40 gün sonra aracınız gelmiş.

Ben 2 hafta önce sipariş verdim ve yaklaşık 10 gündür üretime planlandı da duruyor.

ST şubat ortaları demişti araç teslimi için ama şu tabloya göre Ocak sonu yada Şubat başlarında araç gelir diye ümitleniyorum :)

@Emrah hic belli olmaz hocam benden once alanlar bile oldu benle ayni tarihte siparis verip

Emrah kardeşim senin araç biraz geç gelecekmiş gibi sanki :)

Emrah dedi:
@enpisagor heycan varda belli etmemeye çalışıyom  8D
Hayırlı olsun.. darısı bizlerin başına :)

Tarihlere baktım da sizin araç şimdi 2 ay da gelmiş oluyor.. hatta 2 aydan bile az.

Üretime planlandı aşamasından 40 gün sonra aracınız gelmiş.

Ben 2 hafta önce sipariş verdim ve yaklaşık 10 gündür üretime planlandı da duruyor.

ST şubat ortaları demişti araç teslimi için ama şu tabloya göre Ocak sonu yada Şubat başlarında araç gelir diye ümitleniyorum :)
Aracınız 2016 model olacak ise, Ocak ayında üretim olacak demektir, üretim planına alınması demekte mevcut siparişler sıraya alındı ve üretim onayı verildi, örn bazı özel siparişler için parça sıkıntısı yaşanabiliyor ve gecikme olabiliyor.

Araç Ocak ayı başında üretime alınırsa toplamda 24-26 gün arasında geliyor bayii transferi vb derken Şubat başı olması muhtemel.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

zam koyup tüm indirimleri kaldırmaları imkansız diyorum ben. En kötü senaryo %5 lovemark a devam edilir, dost drive sene sonuna özel 2015 araçları cazip kılmak için yapılmış görünüyor bana kalırsa.

yani şuan yapılan hesabınıza max 2-3 bin civarı fark katar diye tahmin ediyorum.

%2 lovemark belki yada olmaz dediler 2016 modeller icin. Bugun ST ve satis muduru ile gorustum kendine bir arac ayirmis 2015 olmasina cok dikkat ettim diyor cunki araca talep var ve bu durumda fiyatinin dusmesi imkansiz dedi( Ellerinde dizel dahil arac kalmamis). Dogus hele model yili yeni bir arabayi zam yapmadan vermez dedi. Kaparosu alinmis 2015 model araclar  icin de onay aldik onlarin fiyatlari korunacak dedi 2016 da teslim edilse bile.

Geri
Üst Alt