2016 golf sipariş durumları...

@silvershadowabi sisteme bugun girilmis,artık takip edebiliyorum...bu 4. Golfum olacak..ilk defa hem tsi hem dsg olacak insallah...heyecan simdiden basladı valla?..Bu arada bisey soracam,comfortline uzerinde gelen ekrana car play baglama imkani caresi varmi acaba..

@tfk35dun biraz arastirdim ama net bisey bulamadim..umarim yazilim guncelleme ile falan halledilebilir biseydir...

@silvershadowabi sisteme bugun girilmis,artık takip edebiliyorum...bu 4. Golfum olacak..ilk defa hem tsi hem dsg olacak insallah...heyecan simdiden basladı valla?..Bu arada bisey soracam,comfortline uzerinde gelen ekrana car play baglama imkani caresi varmi acaba..
Değerli Hocam 

Önce medya cihazı 6.5 inch ekranlı composition media olarak terfi ettirilmesi gerekli sonra da geri görüş kamerası ile App connect de eklerseniz mümkün.

Değiştirmişken sürüş profili seçme özelliği  ve elektrikli katlanır yan aynalar da ekleyin derim ben...

Değerli Hocam Önce medya cihazı 6.5 inch ekranlı composition media olarak terfi ettirilmesi gerekli sonra da geri görüş kamerası ile App connect de eklerseniz mümkün.

Değiştirmişken sürüş profili seçme özelliği  ve elektrikli katlanır yan aynalar da ekleyin derim ben...
Abi artık degisme sansim yokda,hani ne yapilabilir alternatif olarak.o bakimdan merak ettim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar iyi aksamlar..soyle bir durum gelisti...elindeki aracimi bugun sattim..siparisimin gelisine 1 ay var.rengi tungsten gri.soyleki su an bayinin elinde ayni aracin mavi olani var.ve hazir...bi tarafta 1 ay arabasiz kalip ayni zamanda 700 tl zam yemek var(buyuk ihtimalle zammi uygulayacaklar) diger tarafda hazir bir arac ve zamsiz fiyat var...bir an acaba maviyi alip gecsemmi...

Arkadaslar iyi aksamlar..soyle bir durum gelisti...elindeki aracimi bugun sattim..siparisimin gelisine 1 ay var.rengi tungsten gri.soyleki su an bayinin elinde ayni aracin mavi olani var.ve hazir...bi tarafta 1 ay arabasiz kalip ayni zamanda 700 tl zam yemek var(buyuk ihtimalle zammi uygulayacaklar) diger tarafda hazir bir arac ve zamsiz fiyat var...bir an acaba maviyi alip gecsemmi...
Hocam benim favorim pasifik mavi...

@yusufhocam pasıfık mavıyı aldım...ıslemler bıttı aracı teslım aldım aksam ustu...yarın ınsallah soyle bır detaylı dalacam golf beye?

@kvc_kvcHayırlısı olsun.beklemeyip mavi almakta doğru tercih yapmışsınız fotoğrafları bekliyoruz

@kvc_kvcsubejektif yorumum olarak bu aracın şu an itibariyle en güzel iki renginden birini aldınız.  

biri pasifik mavi ve diğeri de tungsten gri. gün batımı kırmızısı maalesef karteladan çıkarıldı.

16.08 tarihinde vermiş olduğum siparişimde nihayet yola çıkmış bulunmakta. Heyecanım şimdi biraz daha artmış durumda :)

Acaba gemi kaç güne gelir? Gemi ismini vw canlı yardıma sordum bilmiyoruz dedi.

zz.jpg

@melih_61 2 hafta içinde teslim alırsınız. Gemi adını Satış danışmanınızdan öğrenebilirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden :)  

Geri
Üst Alt