0 araçtan trim sesi gelmesi

İsim
Gökhan
Merhaba Arkadaşlar,

4 ay önce 0 midline plus golf almıştım. Taşlı yollarda sağ arka taraftan trim sesi geliyor. Önceden çok takmıyordum ama artık beynimi tırmalıyor. Serviste sonradan park sensörü taktırmıştım ondan öncemi oldu yoksa hep mi vardı bilmiyorum. Gözle veya elle sağı solu kontrol ettiğimde gözle görülür bir şey bulamadım. Bu konuyu çözmek için ne yapabilirim acaba? Servise götürsem ücret alırlar mı? Yol gösterirseniz sevinirim. 

Merhaba Arkadaşlar,

4 ay önce 0 midline plus golf almıştım. Taşlı yollarda sağ arka taraftan trim sesi geliyor. Önceden çok takmıyordum ama artık beynimi tırmalıyor. Serviste sonradan park sensörü taktırmıştım ondan öncemi oldu yoksa hep mi vardı bilmiyorum. Gözle veya elle sağı solu kontrol ettiğimde gözle görülür bir şey bulamadım. Bu konuyu çözmek için ne yapabilirim acaba? Servise götürsem ücret alırlar mı? Yol gösterirseniz sevinirim. 
taktıkları sensör hoparlörü titreşimden ses yapıyor olabilir 

Upvote 0
Hocam aynı sorun bende de vardı. Böyle taşlı yollarda tıkırtılı Bi ses değil mi? 

Ben bu şikayetler gittim servise. He anladım tamam dedi usta. Halletti cok basit Bi işlemmiş. Bu bilinen Bi sorun herhalde. Ama sorun ne bilmiyorum. Sormadım açıkçası

Upvote 0
@forjust1day @Kırcalı @Yigit3735

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bugün 1 saat boyunca arabanın her yerini inceledim. Stepne lastiğin olduğu yere kadar girdim. Biraz komik ama kol dayamadan ses geliyormuş. Kol dayamanın içinde 2 plastik bardak ayarlayıcı yerinden gevşemiş oradan ses geliyormuş 😂

Upvote 0

Geri
Üst Alt