Golf 7 motor yağı hakkında bilginiz lazim

İsim
Burak
Merhaba arkadaslar aracımın yağını castrol professional long life iii ile değiştirdim özel servisde bugün baktığımda yağında azalma olmuş bir miktar bende doğuda olduğum için özel servis yoktu gittim yetkili servise bana farklı yağ verdiler elimizde bu var dediler.. Aldığım yağ bu bunu bendeki castrol professional long life iii üzerine eklesem sorun olur mu.... 

Ayrıca bu yağın markası nedir arkadaşlar

Ekli dosyayı görüntüle IMG_20200306_172647.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
sorun olur mu.... 

Olmaz. Büyük olasılıkla Castrol Prof.LL ile aynı yağdır. VW kendi yağ üretmiyor. Ya Aral ya da Castrol'den alıyor, kendi ambalajıyla pahalıya satıyor. Yani en azından Almanya'da böyle. 504.00-507.00 uyumlu olduktan sonra sorun yok.

Upvote 0
Merhaba arkadaslar aracımın yağını castrol professional long life iii ile değiştirdim özel servisde bugün baktığımda yağında azalma olmuş bir miktar bende doğuda olduğum için özel servis yoktu gittim yetkili servise bana farklı yağ verdiler elimizde bu var dediler.. Aldığım yağ bu bunu bendeki castrol professional long life iii üzerine eklesem sorun olur mu.... 

Ekli dosyayı görüntüle 28752
Yağı hangi servisten aldınız..?

Yağın plastik ambalajının üzerine (harf ve rakamlar) içeren bir seri numarası kazınmıştır, bu seri no yu söylerseniz yağı üreten üretici firmayı öğrenelim..? 

Ayrıca zahmet olmazsa kutunun arka yüzünün resmini paylaşmanızı rica edeceğim..?

Örnek resim; bu seri no kutunun ön veya “arka kısmında” işaretlediğim bölgeye kazınmıştır; 

98AE1C26-6616-4EBB-BBED-2280D7241D5B.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt