Hangi ST Hangi Bayi? Memnun kaldıklarınızı yazın.

@sdktsn hocam emre beyi tanıyorum ama volkan bey çok değerli bi insan bıkmak usanmak bilmeden ilgileniyor sizle söz verdiği zamanlarda geri dönüş yapıyor kısaca sıfır araç alacağınız zaman tüm işlem basamaklarından haberdar ediyor. Eğerki yeni kasa bu sene çıkarsa bende aracımı hemen satabilirsem yeni kasa için gideceğim kişi ,bir aksilik olmazsa volkan beydir.

@sdktsn hocam emre beyi tanıyorum ama volkan bey çok değerli bi insan bıkmak usanmak bilmeden ilgileniyor sizle söz verdiği zamanlarda geri dönüş yapıyor kısaca sıfır araç alacağınız zaman tüm işlem basamaklarından haberdar ediyor. Eğerki yeni kasa bu sene çıkarsa bende aracımı hemen satabilirsem yeni kasa için gideceğim kişi ,bir aksilik olmazsa volkan beydir.
Kesinlikle haklısınız hocam, bu arada dün Volkan bey'le konuştuk yanlış anlamadıysam 2016 model 1 adet Trendline ve Comfortline var dedi. Mart ayında elimizde olur dedi. @kimi-emd

valla şu aracı hayırlısı ile alayım. aracı teslim aldıktan sonra baklava yaptırıp götürücem benim ST'ye. U led far konusunda sıkıntı yaşadım ama olsun. İnsanız sonuçta. Biz bize yakışanı yapalım. 

hatta aracı almaya gittiğimde de olabilir. Önerilerinizi alalım :)

Bende olumlu olarak denizli batıyı yazabilirim gerçi hiç yüz yüze konuşmadık hep telefondan konuştuk ,bir kusurunuda görmedim.Ne zaman arasam ilgilendi sağolsun.

Denizli - Batı Otomotiv - Ticari Araç Satış Şefi - Mustafa Sütçüoğlu 

SAYGILARLA

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dogus Esenyurt VW - Selin hanım Audi - Cenk bey. Cenk beyi uzun yıllardır tanırım. İsinde oldukça başarılıdır. Eskiden VW idi daha sonra Audi geçti. Yanı hem VW hemde Audi markasına hakimdir.

Doğuş Oto Ankara Çankaya'dan Aylin Hanım gerçekten çok ilgilenmişti araç alırken. Hatta doğuş oto hakkında okuduklarım ve duyduklarımdan sonra gerçekten şaşırmıştım. Sonrasında da yeni passat sw için bir yakınımı da yönlendirdim kendisine, ona da çok yardımcı olmuştu. 

Doğuş Oto Ankara Çankaya'dan Aylin Hanım gerçekten çok ilgilenmişti araç alırken. Hatta doğuş oto hakkında okuduklarım ve duyduklarımdan sonra gerçekten şaşırmıştım. Sonrasında da yeni passat sw için bir yakınımı da yönlendirdim kendisine, ona da çok yardımcı olmuştu. 
Benim st de Aylin hanımdı. Gayet ilgiliydi ve bir sorun yaşamadım.

Life is too short to drive boring cars...

@Umutumut hocam hayırdır inşallah sizde benim kervandansınız galiba

araç geldiğinde sipariş alan arkadaş resmen yoktu ertelenme muabbeti oldu fakat yinede aldım :D

Rekor otomotiv den kimse yok sanırım ümraniye'ye kimse uğramamış.

rekor oto selam vermeye bile gerek yok. 

altur oto- umut bey özel sipariş konusunda en bilgi adamlardan biri. zaten genelde farklı opsiyonlara sahip araçlar bu bayide oluyor.

tamaş bayi- eser bey oldukça ilgili. elinde araç varsa diğer bayilere sormaya gerek duymadan iyi fiyat veriyor.

Aykan/Seyhan Mustafa Orcan bilgili ve iyi iletişim kurabiliginiz birisi. Muhtemelen Aykandan almazdım Mustafa'yla tanışmasaydım.

Samsun ozon ugur bey . Oldukca ilgili. Hatta 1 yil sonra aradim hatirladi gibi. Sorun vardi onu cozmustu.

Geri
Üst Alt