Volkswagen Touareg hakkında

tcu_halil

Üye
İsim
Halil
Selamlar abilerim kardeşlerim az çok bildiğiniz üzre 1.2 tsi golf vardı sattım sayılır bu formdan çok şey öğrensik ve paylaştık sizlerede bi konuda danışmak istedim 3.2 touareg 2004-2006 model almayı düşünmekteyim süreniniz bi bilgisi olan yada daha önce sahip olan varmıdır değerli yorumlarınıza şimdiden teşekkür ederim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar abilerim kardeşlerim az çok bildiğiniz üzre 1.2 tsi golf vardı sattım sayılır bu formdan çok şey öğrensik ve paylaştık sizlerede bi konuda danışmak istedim 3.2 touareg 2004-2006 model almayı düşünmekteyim süreniniz bi bilgisi olan yada daha önce sahip olan varmıdır değerli yorumlarınıza şimdiden teşekkür ederim 
@tcu_halil Yeni alacağınız araçtan beklentiniz nedir, neden touareg düşünüyorsunuz?  Merak ettim.

Bahsettiğiniz araçla alakalı benim aklıma gelen ilk husus kilometrede yaklaşık 1.5 lira yakacak olması. :)

@tcu_halil öncelikle benzinlik almanızı tavsiye ederim daha sonra da sanayide güzel bi wv servis açmanız faydanız a olacaktır...

Parçası çok pahalı aynı zamanda inanılmaz yakıyor tüp te hiç iyi gelmiyor o araca tecrübem var...

Demem o ki 1.2 golfu çok ararsınız her açıdan konfor yakıt vergi bakim maliyeti...

Taktir sizindir saygılarımla...

Bu araç lpg dışında ayranla da çalışıyor deseler yine kurtarmaz

1 litre sütaş ayran : 2,40

IMG_20200301_001027.png

sehir ici 30lt lpg yaksa kmde 1,2 lira yapar 😳

@frknyldrm Hocam suv büyük araç

düşündüm lpg de nasıldır diye düşündüm de hocam yakıt olarak satıcı her zaman şeffaf olmuyor  @Mmt0634 sağolsun hocam gerekli açıklamayı yapmış çevremde genelde bu konuları söylüyor ancak kulanan olmadığından sizlere sormak istedim @Savatage @ogzogz @ahmet306 eyvallah  sağolasınız haklısınız  

@frknyldrm Hocam suv büyük araç

düşündüm lpg de nasıldır diye düşündüm de hocam yakıt olarak satıcı her zaman şeffaf olmuyor  @Mmt0634 sağolsun hocam gerekli açıklamayı yapmış çevremde genelde bu konuları söylüyor ancak kulanan olmadığından sizlere sormak istedim @Savatage @ogzogz @ahmet306 eyvallah  sağolasınız haklısınız  
@tcu_halil yakıtı ve muhtemel arıza durumunda çıkacak maliyetleri karşılayabilirim diyorsanız düşünülebilir fakat ben olsam 2.2tonluk, 20-25litre yakan ve performanslı da olmayan bir araç tercih etmezdim. İnşallah içinize sinecek bir araç bulursunuz.  (y)

Geri
Üst Alt