Yeni araç aldım keşfetme çabasındayım..

sakroda

Yeni Üye
İsim
Evren
Arkadaşlar aracım 2015 model düz vites higline paket ve üzerinde ACC var kendim bir şekilde hız sabitlemeyi kullanıyorum ancak front assist özelliği aktif olduğu halde acaba nasıl bir mantıkla çalıştığını anlayamadım. Önüme bir şey çıktığında mı yoksa seyir halinde dalgınlıkla arabayı fark etmediğim zaman mı duracak bunu açıklayabilir misiniz? Düz viteste nasıl bir mantıkla çalışıyor bu sistem?

izledim ancak bunu ancak acc devrede iken mi yoksa her zaman devrede oluyor bende hiç devreye girmedi inş ihtiyacım olmaz ancak front assist işaretli

Upvote 0
izledim ancak bunu ancak acc devrede iken mi yoksa her zaman devrede oluyor bende hiç devreye girmedi inş ihtiyacım olmaz ancak front assist işaretli
Media ekranından aktif edin., iyi günlerde kullanın..

Upvote 0
çok tşk ederim eskiden corsa kullanıyordum eşekten at'a binmiş gibi oldum çok memnunum gerçekten tamam zaten şu anda aktif gözüküyor:)

Upvote 0
Arkadaşlar bir sorum daha var aracıma discover pro taktırmak istesem biraz forumda okuduğum kadarıyla crack meselesi ya da serviste teşhis aletine bağlandığı zaman multimedya ekranını yani discover ı iptal etme gibi durumlar varmış bunu açıklayabilir misiniz eğer ben discover yani büyük ekran takdırmadan önce ne yapmam gerekir ya da ne yaptırmamalıyım?

Upvote 0
@sakroda crackli cihazda çokk uğraşılmasına rağmen cracki iptal edemediklerine şahitlik ettim. Crack dosyası sadece yazılım güncellenirse yada cihaz flaşlanırsa silinebiliyor. 

Upvote 0
@sakroda crack yerine bence cihazi odis ile araca tanitmak daha iyi olur guncelleme vs de en azindan sorun yasamazsiniz. Crack cihazi aldiniz tak calistir yapmanizi saglar. 

Upvote 0
@GkM_2015 Açıkcası ben önceden opelciydim bu tür modifikasyonlara yabancı değilim mesela sonradan esp ve afl sistemi takmıştım. Sizin dediğin gibi başka bir şaseden yazılım atmıştım eğer bu sistemle yaparsam serviste sıkıntı yaşamam değil mi yanlış anlamadıysam?

Upvote 0
@sakroda benim bildiğim yaşamazsınız crack yaparsanız bağlandığınızda 5f te hata alıyorsunuz. Ama araca kodlandığında bir sorun olmuyor.

Upvote 0
@sakroda benim bildiğim yaşamazsınız crack yaparsanız bağlandığınızda 5f te hata alıyorsunuz. Ama araca kodlandığında bir sorun olmuyor.
tşkler bilgi için multimedya ile genelde resimlerde cd değiştirici de görüyorum onu da mı değiştirmek gerekir ikisi birbiriyle evli mi acaba?

Upvote 0

Geri
Üst Alt