MFA Ekranı Telefon Son Arama Listesi

saykart

Yeni Üye
İsim
Suat Aykart
Merhaba Arkadaşlar;

Golf 7 aracıma CarPlay özellikli teyp taktırdıktan sonra MFA ekranında ki telefon son arama kaydına artık ulaşamıyorum. Öncesinde direksiyonda ki “Telefon” tuşuna basıp aşağı/yukarı yön tuşlarıyla son arama kaydına girip arama yapabiliyordum. Çağrı geldiği zaman sadece direksiyonda ki “Ok” tuşuyla cevap verebiliyorum.

Burayı tekrar aktif etmek için VCDS uygulamasından hangi kodu uygulamamız gerekiyor?

Bilgisi olan arkadaşlardan desteğini rica ediyorum. 

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar;
Golf 7 aracıma CarPlay özellikli teyp taktırdıktan sonra MFA ekranında ki telefon son arama kaydına artık ulaşamıyorum. Öncesinde direksiyonda ki “Telefon” tuşuna basıp aşağı/yukarı yön tuşlarıyla son arama kaydına girip arama yapabiliyordum. Çağrı geldiği zaman sadece direksiyonda ki “Ok” tuşuyla cevap verebiliyorum.
Burayı tekrar aktif etmek için VCDS uygulamasından hangi kodu uygulamamız gerekiyor?
Bilgisi olan arkadaşlardan desteğini rica ediyorum. 
Şimdiden teşekkür ederim.
Benimde merak ettiğim bir konu. Umarım bir çözümü vardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim de merak ettiğim bir konu. Carplayla bağlanınca o ekranda son aramaları görmemeyi anlarım ama Bluetooth la bağlanınca olmalı eski olduğu gibi... çok kullanışlıydı.

En son kodlamaları kurcalarken bununla ilgili bir ayar görmüştüm fakat şuan aklıma gelmiyor. İlk fırsatta bakıp buraya yazarım. Eminim vardı. 

17.kanalda olma ihtimali yüksek. Bit kısımlarından birindeydi sanırım

@Recep Gül Tuningci arkadaş 17. Kanalda byte’lar la uğraştı ama bulamadık. Eğer bakıp foruma yazarsanız çok sevinirim. 
Teşekkürler.

Telefon diye bir kısım geliyor mfa’ya o menüden bahsediyorsanız 17 instruments coding’e girip byte 10’da

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@saykartHocam bahsettiğim menü buydu. Dediğim gibi 17.kanalda telefon menüsü diye bir bit var orayı bi kontrol edin aktif mi değil mi diye. 

Byte 10 da

20200301_000029.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@saykart Bir de bu çin carplay ekranda klima tuşları arasında menü tuşuna basınca o koltukların göründüğü dijital klima ısılarının yazdığı ekran da gelmiyor bana.O sizde geliyor mu? 

Geri
Üst Alt