Sizce aracıma ne kadar istemeliyim...

ronin

Üye
İsim
batu
merhabalar,

2017 makyajlı kasa beyaz renk 43,000 km highline1,6 tdi dsg +cam tavan+koltuk ısıtma+direksiyon ısıtma+ergo koltuk +acc....

araç temiz içinde sigara içilmedi boya tramer vs yok...araç özel sipariş veridi 3 ay beklenildi 2018 şase olarak geçiyor otomatik fren ve sağ koltuk altı çekmece mevcut...

alfa romeo almaya niyetim var o yüzden satmayı düşünüyorum ..sizce aracıma ne kadar istemeliyim.

@ronin bnim aracıma Ocak ayının başında 190 na ilana koymuştum. 185 verdiler 190 deselerdi vercektim snra vaz geçtim.. sn buna göre fiyat biçebilirsin kendine..

ilandan sonra  şerit takip( sonradan yaptırdım. Orjinal silecek kolu aldım)

lastikleri değiştircem bi iki haftaya..

Bu şartlarda şimdi satmaya kalksam 200 binin altına vermem..

GOLF 2017 7.5 1.6 TDİ highline ve DSG şanzıman ekstra olarak aşağıdaki donanımlar var.

-Turmerik sarısı (lasman rengi)

-Panoramik açılır cam tavan

-Adaptif şasi kontrolü “DDC” ve sürüş profili

-Dinamik viraj farlarına sahip LED “mid” ön farlar (çift ledli ve dönüşe duyarlı)

-Ergoactive koltular

-Adaptif hız sabitleyici ve şehir içi acil fren desteği “front asssist” 

-park asistanı (eşim istedi) 

-geri dönüş kamerası

-app connect

bunların hepsi fabrika çıkışlı garantisi devam ediyor 2021 hazirana kadar bunuda devredeceğim.

39.000 km de şimdi 45.000 e geldi

merhabalar,

2017 makyajlı kasa beyaz renk 43,000 km highline1,6 tdi dsg +cam tavan+koltuk ısıtma+direksiyon ısıtma+ergo koltuk +acc....

araç temiz içinde sigara içilmedi boya tramer vs yok...araç özel sipariş veridi 3 ay beklenildi 2018 şase olarak geçiyor otomatik fren ve sağ koltuk altı çekmece mevcut...

alfa romeo almaya niyetim var o yüzden satmayı düşünüyorum ..sizce aracıma ne kadar istemeliyim.
2017 model 2018 şase olarak geçmek nasıl oluyor ?

2017 model 2018 şase olarak geçmek nasıl oluyor ?
2017 6. Ay sonrası üretilen araçlar serviste model yılı bir sonra ki yıl yazılıyor satıcı arkadaş onu anlatmaya çalışmış sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2017 6. Ay sonrası üretilen araçlar serviste model yılı bir sonra ki yıl yazılıyor satıcı arkadaş onu anlatmaya çalışmış sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu olay yıllar önce kalktı diye biliyorum. Fabrikadaki üretim tarihi neyse model yılı odur. Sizin dediğinize göre bu aracın ruhsatında 2017 yerine 2018 mi yaziyor ?

Bu olay yıllar önce kalktı diye biliyorum. Fabrikadaki üretim tarihi neyse model yılı odur. Sizin dediğinize göre bu aracın ruhsatında 2017 yerine 2018 mi yaziyor ?
Evet ruhsat olarak 2010 yılı sonrası değişti 2017 yılında üretildiyse 2017 yazar ama bu bizim ülkemiz için geçerli. Servis sisteminde bakarsanız 2018 yazdığını göreceksiniz saçma bir durum açıkçası bende farkındayım ama açıklama gereği duydum

2015  7 1.6 tdı comfort ışık paket 160binde hasar kaydı yok . Kaput uçu yüzelsey boya çamurluk boya arka kapı avuç içi yüzeysel hatasız gerisi ne kadar istemeliyim

Geri
Üst Alt