Koltuk Arkası Koruma Kılıfı

ben böyle bir ürün kullanıyorum ama nerden aldınız demeyin çünkü aracı satın aldığım arkadaş almış bende çıkarmadım çok da kullanışlı işe yarıyor.
/monthly_2016_12/DSC_0013.thumb.JPG.1f970e16c40786536ee229007a8419b7.JPG
Ben N11 den almıştım arabayı alınca.

n11.com’dan 2Li Oto Araba Araç İçi Koltuk Arkası Koruyucu Kılıfı Örtüsü Set seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi’nde milyonlarca ürün, harika fiyatlarla!
http://urun.n11.com/koltuk-kilifi/2li-oto-araba-arac-ici-koltuk-arkasi-koruyucu-kilifi-ortusu-set-P139612225

21901bacba7206c412192b25e351929d.jpg
hocam ben bez kumaş olanı bulmuştum naylon zamanla deforme oluyor bu daha güzel

Bahsetmek istediğim aslında koltuk arkası için değil de arka iki koltuk ortasında yerdeki yükseklik. Onun koruması için yapılacak bir şey var mı arkadaşlar. Arkaya 3 kişi oturduğu zaman benim ciğerime bir ağrı saplanıyor, yandan yandan arka tarafa bakıp ortada oturan kişinin ayaklarını o bahsettiğim yüksekliğe koyduğunu görünce bir sıcaklık çöküyor, türlü türlü sancı hissediyorum. Ama bir şey de diyemiyorum efendiliği bozmayalım diye :) o bölge için siz ne yapıyorsunuz arkadaşlar?

@atakom  Hocam konunun içine daldım, direk kendi derdimi sordum kusura bakmayın lütfen. Mevzu koruma olunca aklıma geldi birden yazdım.
Hocam ayni agri banada saplanir genelde cok guldum tespitinize :)  

Arka kısımdaki şaft tüneli için En mantıklısı L.Locker'ın 3 D havuz paspasları, O bölgeyi yüzeyselde olsa kapatıyor, İsteyen olursa fotoğraf paylaşabilirim. 

Bahsetmek istediğim aslında koltuk arkası için değil de arka iki koltuk ortasında yerdeki yükseklik. Onun koruması için yapılacak bir şey var mı arkadaşlar. Arkaya 3 kişi oturduğu zaman benim ciğerime bir ağrı saplanıyor, yandan yandan arka tarafa bakıp ortada oturan kişinin ayaklarını o bahsettiğim yüksekliğe koyduğunu görünce bir sıcaklık çöküyor, türlü türlü sancı hissediyorum. Ama bir şey de diyemiyorum efendiliği bozmayalım diye [emoji4] o bölge için siz ne yapıyorsunuz arkadaşlar?@atakom  Hocam konunun içine daldım, direk kendi derdimi sordum kusura bakmayın lütfen. Mevzu koruma olunca aklıma geldi birden yazdım.
68bfd70f7605c15891f7837ff85b0801.jpg
ben böyle çözdüm hocam , hatta o ağrılar için oraya şeffaf bir tabaka yapıştırdım

@FuNNx Ayakkabılarını çıkartmakta buldum çareyi. Bizimki henüz 16 aylık ama ayaklar maşallah istediği her yere uzanıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@FuNNx Ayakkkabılarını çıkartmakta buldum çareyi. Bizimki henüz 16 aylık ama ayaklar maşallah istediği her yere uzanıyor.
İftarda benim araçtakileri göstereyim hocam @arimayacik sana ben düzgün olanını bulana kadar 2 takım aldım attım çöpe  :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
@2016Golf aynen öyle bende öyle çözdüm sorunu 👍🏻👍🏻👍🏻 Koltuklarda atlet kılıf var ön iki koltuğada sporcu atleti aldım güzelce yerleştirdim hem deforme olmuyor hemde arkadan koltuk kirlenmiyor 👍🏻

Sizin istediğiniz böyle birsey sanırım. Buna benzer değişik modeller var. Ben kullanıyorum. Çocuğu olana gerekli, tahminimce Bauhaus da vardır. 

https://goo.gl/images/DxFVZi

Geri
Üst Alt