bagaj vw logosunu değiştirmek istiyorum

abdullahceyhan

Yeni Üye
İsim
abdullah
arkadaşlar merhaba,forumda yeniyim,2017 model golf 7.5 comfortline araç aldım ,bagajı açdığımız arkadaki vw logosunun bir bölümü kırılmış krom yazı hasar almış 1 cm büyüklüğünde,bu armayı değiştirebilir miyim ? nereden satın alabilirim ? teşekkürler

Merhaba hoşgeldiniz.

Şurada videolu uygulaması mevcut. Yakında bu tarz "nasıl yapılır" videolarını bir konuda toplarız.

Upvote 0
Upvote 0
arkadaşlar merhaba,forumda yeniyim,2017 model golf 7.5 comfortline araç aldım ,bagajı açdığımız arkadaki vw logosunun bir bölümü kırılmış krom yazı hasar almış 1 cm büyüklüğünde,bu armayı değiştirebilir miyim ? nereden satın alabilirim ? teşekkürler

9 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Merhaba hoşgeldiniz.

Şurada videolu uygulaması mevcut. Yakında bu tarz "nasıl yapılır" videolarını bir konuda toplarız.

@AhmetCakmak hocamın paylaştığı gibi birçok montaj/demontaj videosu bulabilirsiniz internette, çok yardımcı oluyor bu tarz videolar. Lakin bu videoda sadece nikelaj kısım değiştiriliyor, sadece o kısım ayrı bulunabilir mi bilmiyorum. Önce o şekilde araştırın bence, montajı daha kolay olur.

Eğer mandalı komple satın almayı düşünürseniz de 2019 aracımdan boşa çıkan mandal var elimde ( @krym hocamın paylaştığı ilan).

Tercih sizin. @abdullahceyhan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
golf 7 ve golf 7.5 için @frknyldrm  sadece nikelaj kısım aynı büyüklükte mi bilgisi olan var mı acaba ? yurt dışından buldum 135mm diyor büyüklüğüne

Upvote 0

Geri
Üst Alt