Acilll yardım

musti10206

Yeni Üye
İsim
Mustafa
Selamün aleyküm arkadaşlar Golf 7 aracımın depo kapağı (dış kapak)aracı kilitledigim halde üzerine basınca açılıyor,kilitlenmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Selamün aleyküm arkadaşlar Golf 7 aracımın depo kapağı (dış kapak)aracı kilitledigim halde üzerine basınca açılıyor,kilitlenmiyor yardımcı olursanız sevinirim
Hocam fiziksel olarak ona pek bişey yapamayız. Motorunun değişmesi gerekebilir. Depo kapağını açık bırakıp aracı kilitleyin, daha snora depo kapağını kapatın. Daha sonra tekrar aracı açın ve depo kapağı kapalı iken kilitlemeyi deneyin.

Upvote 0
A. S

Geçmiş olsun

Wd40 ile hareket eden yeri yaglayip deniyebilirsiniz

Aliexpres de yenisi 100 tl civari

Yetkili serviste emin degilim ama 300 tl civari olabilir

Aracinizin garantisi ya da iyiniyet garantisi devam ediyorsa hallettirebilirsiniz

Upvote 0
Hocam fiziksel olarak ona pek bişey yapamayız. Motorunun değişmesi gerekebilir. Depo kapağını açık bırakıp aracı kilitleyin, daha snora depo kapağını kapatın. Daha sonra tekrar aracı açın ve depo kapağı kapalı iken kilitlemeyi deneyin.
Kesinlikle ilk denenmesi gereken bu senkronize çalışmayı kaybetmis olabilir

Upvote 0
@HONEY sağol arkas wd 40 işeyaradi bir iki defa sıktım sonra aç kapa yaptım düzeldi.allah razı olsun inşallah,beni bir yükten kurtardin. Sağol

Upvote 0

Geri
Üst Alt