GOLF Maceram - Carstomized

@frknyldrm @zulalyolişte bu harika olmuş Furkan hocam. Güle güle kullan. Valla kullanırken göremiyoruz ama inan arabayı yıkatırken yıkamacı arabayı geri çıkarıyor görüyorum o stopların fren lambasına şekilli animasyonlu gibi dönüşünü falan  çok beğeniyorum. Bence en iyi stop tasarımlarından biri golf 7.5 daki stop.

Kayar sinyal olunca, sinyal verince arkadan gelen millet daha bir yol veriyor gibi hissediyorum. enteresan geliyor bilmeyene. :D :D :D

Zülal abi ellerin dert görmesin.

[mention=16324]frknyldrm[/mention] [mention=9803]zulalyol[/mention]işte bu harika olmuş Furkan hocam. Güle güle kullan. Valla kullanırken göremiyoruz ama inan arabayı yıkatırken yıkamacı arabayı geri çıkarıyor görüyorum o stopların fren lambasına şekilli animasyonlu gibi dönüşünü falan  çok beğeniyorum. Bence en iyi stop tasarımlarından biri golf 7.5 daki stop.
Kayar sinyal olunca, sinyal verince arkadan gelen millet daha bir yol veriyor gibi hissediyorum. enteresan geliyor bilmeyene.[emoji3][emoji3][emoji3]
Kesinlikle millet hipnoz oluyor yol veriyor ustad

Benimki cakma hizli kayıyor bu adamin acelesi var diyip yine yol veriyorlar

Halojende ustune kirsam yol vermiyorlardi

Hayırlı olsun gülü güle kullanın bütçe varsa kesinlikle orijinal alınmalı, replikalar bi yere kadar mutlu ediyor  :)

@frknyldrm orjinal çok doğru seçim. On numara beş yıldız. Benim replikalara bir türlü içim ısınmadı. Isınsa çift j replika yaptıracağım atölye Semih’te @zulalyoleline sağlık 
Teşekkürler Alp abi, replika far bir nebze mantıklı çünkü fiyat olarak orijinal çift j far ile arasında uçurum var. Ama orijinal çift j far ile kendi farımı yan yana görünce replikanın bir şeye benzemediğini de gördüm. :)

Orijinal orijinaldir.

@frknyldrmHarika valla, orjinal olmasına rağmen bence fiyatı da uygun.

Güzel günlerde kullan dostum. :)
Teşekkür ederim Erinç Abi  (y)

@frknyldrm @zulalyolişte bu harika olmuş Furkan hocam. Güle güle kullan. Valla kullanırken göremiyoruz ama inan arabayı yıkatırken yıkamacı arabayı geri çıkarıyor görüyorum o stopların fren lambasına şekilli animasyonlu gibi dönüşünü falan  çok beğeniyorum. Bence en iyi stop tasarımlarından biri golf 7.5 daki stop.

Kayar sinyal olunca, sinyal verince arkadan gelen millet daha bir yol veriyor gibi hissediyorum. enteresan geliyor bilmeyene. :D :D :D

Sağ olun Ömür hocam, teşekkür ederim. Yol verme olayı ilginçmiş gerçekten 

Ben de bir tecrübe edeyim bakalım fark edecek mi acaba @omurkadir  @HONEY  :D

Kesinlikle millet hipnoz oluyor yol veriyor ustad

Benimki cakma hizli kayıyor bu adamin acelesi var diyip yine yol veriyorlar

Halojende ustune kirsam yol vermiyorlardi

Hayırlı olsun gülü güle kullanın bütçe varsa kesinlikle orijinal alınmalı, replikalar bi yere kadar mutlu ediyor  :)
Teşekkürler hocam, keşke imkanlar müsaade etse de her şeyi orijinal alabilsek.

@frknyldrm hayırlı olsun güzel günlerde kullan Furkan hocam 
Eline sağlık Zülal abi, teşekkürler. 

Herkese iyi akşamlar

Aracın içinde yapmayı planladığım pek bir şey kalmadığı için, imkanlar ölçüsünde dış görünüşe yoğunlaştım 

Highline stop lambalarından sonra R Body Kit yaptık

GTD-R arasında çok gidip geldim, en son ani bir kararla R olsun dedim. :)

Eksiklerimiz var, o yüzden detaylı fotoğraf paylaşamıyorum. Tam olarak istediğim duruma gelmedi henüz ama umarım beğenirsiniz

Fikirleri ve yönlendirmeleriyle destek olan herkese teşekkür ederim  :sofor:

P_20210627_184527_1.jpg

P_20210624_123717_1_1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese iyi akşamlar

Aracın içinde yapmayı planladığım pek bir şey kalmadığı için, imkanlar ölçüsünde dış görünüşe yoğunlaştım 

Highline stop lambalarından sonra R Body Kit yaptık

GTD-R arasında çok gidip geldim, en son ani bir kararla R olsun dedim. :)

Eksiklerimiz var, o yüzden detaylı fotoğraf paylaşamıyorum. Tam olarak istediğim duruma gelmedi henüz ama umarım beğenirsiniz

Fikirleri ve yönlendirmeleriyle destek olan herkese teşekkür ederim  :sofor:

Ekli dosyayı görüntüle 48637

Ekli dosyayı görüntüle 48636
Maşallah araç zaten güzeldi daha da güzel hale gelmiş Furkan hocam. :)   Eksikler arasında baklava var sanırım. @HONEY image.png

@frknyldrm tüm retrofitlerin bitiminde ,  eninde sonunda yapılacak restorasyon kalmıyor ve, göz kaymaları başlıyor !!! Malum aracın malum donanımına

Geri
Üst Alt