B8.5 Passat Kodlama

Kadran selamlama ve dwa korna ve mfa arka plani degistirme ve amerikan park olayini yapmistim. Obd eleven kullaniyorum.

Sellektorde sisler yanmiyor, onu kodlasanda calismiyor

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MK4 Leon FR'da denedim geçen gün kodlama yapmıyor onaylıyorum writing diyor öyle kalıyor 3 defa programı açıp kapattım sanırım SFD geldi yeni leonda

@haktant61 onu denedim ben korna onayı çalışıyor ama menü olsun istiyorsan çalmıyor menüyu geri kapatınca çalışıyor yenilerde böyle anlamadım bende

arkadaşlar bu obdeleven cihazını uzun zamandır almaya çalışıyorum ama kart bilgileri girerken mi bir yerde hata yapıyorum ama nerede hata yapıyorum anlamadım. bir türlü istetemiyorum. istetmeyi başaranlar nasıl yaptılar bana yardımcı olabilir misiniz

@Emrah04 Aynısını bende yaşadım kartla alakalı ilk başta halkbank kredi kartımla denedim işlem askıda kaldı sonrasında garanti kredi kartımla deneyince işlem tamamlandı ama ben aldığım zamanlarda türkiyeye gönderim yapmıyolardı yurt dışından tanıdığım birine yollatıp ordan bana gelmesini sağladım. Gümrük vergisi çıkıyor aklında bulunsun :D  

Öncelikle Selamun Aleyküm Elinizde Vag KKL Kablonuz Olması Gereklidir. Kadran Selamlama İçin İse 2003-2005 Model Arası Olması Gerekir Kablonuz Var Yada Temin Edebilirseniz Uzaktan Bağlantı İle Kodlamalarınızı ÜCRETSİZ OLARAK Yapabilirim.

Ben de obd eleven ile kodlama yapamadım passat b8.5ta. Security access giriyorum kabul etmiyor adaptasyon kanallarını açmıyor çözümü nedir acaba

Geri
Üst Alt