Tavan Boya Kalkması

Rötüş boya tek çözüm... ve belli olmuyor fakat dökülme devam etmemesi için o bölgeyi yıkarken tazyikli suyu kontrollü biçinde tutmak lazım...

Merhaba arkadaşlar, konuyu görünce yazmak istedim.
Facebook'daki GOLF7CLUB grubunda bir arkadaş paylaşmış.
3m yapışkanlı kenar fitili alıp takmış. Boya kalkması olan kısımda yapışkan yokmuş. Yapışkanlı kısım cam tarafına gelmiş.
Sonuç güzel gözüküyor.
Uygulanabilir bir yöntem olarak bulunsun burada.

1696243704457.png 1696243736436.png

Sorunları halının altına süpürmek durumu olmuş biraz.

Orada kilitli /hapis kalacak su buharı/nem ile oksidasyonu+ paslanmayı +soyulmayı arttırmaktan başka bi işe yaramayacaktır

Bende de basladi malesef....servise sordugumda kullanilan cam sivilarinin zaman icinde tavan cam baglanti kısmı boyada bozulma yapabileceğini belirttiler...komik...
Hocam ben de de aynı durumda 15 model cam değişmedi diye biliyorum aynı şekilde ve daha fazla kalktı hatta bagaj da da var aynı şekilde nasıl bi çözüm bulabilirz acaba önerisi olan oldu mu sana acaba

Çözüm olarak ben beyaz folyo çektirdim bi nebze görüntüyü çözdü ama cam fitili çektirmek daha mantıklı duruyır yapan olursa detaylı bi fotoğraf bekleriz bende kendi çözümümü atarım size en kısa zamanda belki bi faydası olur

Hocam ben de de aynı durumda 15 model cam değişmedi diye biliyorum aynı şekilde ve daha fazla kalktı hatta bagaj da da var aynı şekilde nasıl bi çözüm bulabilirz acaba önerisi olan oldu mu sana acaba
Malesef rotus yaptim şimdilik duzgun duruyor fakat yıkarken o kisma fazla tazyikli su tutmamaya dikkat ediyorum

pasific mavi (metalik) aynı sorun. cam suyu katkıları yapıyor dediler.

Geri
Üst Alt