Led Stoplarda Sinyal ile Fren Lambasının Çakarlı Yanması (Sonradan Takılan)

@MSE hocam iyi günler kodlamayı yaptım ama yazınızdaki hata ile karşılaşıyorum sol sinyal verince sağ bagaj kapağındaki lamba da sinyal veriyor sağlıklı bir kodlaması yok mu bunun 

@MSE hocam iyi günler kodlamayı yaptım ama yazınızdaki hata ile karşılaşıyorum sol sinyal verince sağ bagaj kapağındaki lamba da sinyal veriyor sağlıklı bir kodlaması yok mu bunun 
Led Stoplar fabrikasyon mu ? sonradan mı takıldı hocam ?

@Sleymann Fabrikasyon ise bu kodlamayı kullanmanız için kablo tesisatında değişiklik yapmanız gerekir hocam.

Bunun yerine sinyallerin kendi içinde çakarlı yanması kodlamasını kullanabilirsiniz 

@MSE onu yaptım ama diğeri olmadı sinyaller şaşırdı delirdi 😂 yine de teşekkür ederim sağolun son soru olarak 2016 highline aracım offroad menüsü geliyor mu 

Ben cevap vereyim offroad menüsü gelir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MSE
@MSE onu yaptım ama diğeri olmadı sinyaller şaşırdı delirdi 😂 yine de teşekkür ederim sağolun son soru olarak 2016 highline aracım offroad menüsü geliyor mu 
Eğer yapamadıysanız gün içinde mesaj yazarsanız bağlanıp kodlamaları kontrol edebilirim hocam. 

@MSE kodları yazma şansınız var mı abicim rica etsem nasıl yapacağıma dair 

@Gökhan Bilgin getiremedim Off roadı menü display compas compas 0x15 ve diğerini kodladım ama gelmedi neden acaba 

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] getiremedim Off roadı menü display compas compas 0x15 ve diğerini kodladım ama gelmedi neden acaba 
Ekrana reset atın hocam

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] yok abi valla kodları tam biliyorsan yazma şansın varsa yazabilirmisin 
1. 5F Information Electr
2. 16 Security Access >Key 20103
3. 10 Adaptation
4. Car_Functions_Adaptations_Gen2-menu_display_compass->"activated"
5. Car_Functions_Adaptations_Gen2-menu_display_compass_over_threshold_high->"activated"
6. Car_Function_list_BAP_Gen2-compass_0x15->"activated"
7. Long Coding Helper
8. Byte 24 > Bit 2

Geri
Üst Alt