kış lastiği

Şu yalan kışlara conti/nokian tedbiriyle hazırlanana itirazımız yok tabide?

Bu sağlamcılık  

İstanbul şehirhatları vapurunda her gün  can yeleği giyip üsküdar dan beşiktaşa safety modda geçmek gibi geliyor bana

En kötü kış lastiği en baba yaz lastiğinden daha iyidir..kabul ama ?

Evdeki buzdolabı bile (no-frost değil) daha çok karlandı son 5 yılda....ankaranın yollarına göre

Ankara yarın 13 derece

• Beğen
Tepkiler: SCC

Söylenen lastikler güzel fakat fiyatlari baz alırsak sava Eskimo 3+ aldım tanesi 250 liradan. Memnunum hamuru kış sartlarina göre oldukça yumuşak yol tutuş güzel. Kullanıyorum tavsiye ederim. Fiyat kaliteyi göz önüne alarak söyledim.

Hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama sizde hepimiz gibi, olmayan kışın lastiğini takacaksınız anlaşılan. Bende taktım kışlıkları  ama şükür daha gerek olmadı. Hava bahar gibi maşallah, o yüzden iyi düşünün gereksiz pahalı lastik alarak paranızı boşa harcamayın, biraz daha mütevazi bir lastik işinizi gayet iyi görür. 

@Savatage hocam sende haklısın ama kış lastiği sadece kar yağışı için düşünülmemeli kanımca geceleri sıfır bulan soğuklar var gizli buzlanma ve don var sonuçta lastikleri 5 yıl kullanacağız busene yağmadı demek 5 sene yağmaz anlamına gelmez petlas da iyi sonuçlar veriyor ama çok satıldığından fiyatları neredeyse aynı olmak üzere lastik bayileri bile şikayetçi petlas dan anlamsız bir fiyat yükselmesi var. Ama muadil lastiklerde mevcut birazda kafam rahat olsun düşüncesi var bizde 

İstanbul da yaşıyorum diye kış lastiği kullanmamalı mıyım anlamadım, biz kış mevsimini ailecek iple çekeriz, kış gelince hafta sonları Kartalkaya, Kartepe, Abant Gölü ne gitmek için can atıyoruz, bugüne kadar hiçbir şekilde zincir kullanmadan bahsettiğim yerlere güvenle gittik. Kaldı ki arabaya 200 bin lira verebilen insanların lastiğe 2000 lira verememesi garibime gidiyor.

Saygılarımla.

Geri
Üst Alt