ANKARA SERVİS ÖNERİSİ

@typhoons yapıyor hocam mekanik iş yapmıyor ama rutin yağ değişimi bakım gibi işleri yapıyor. gitmeden bir arayın ya da instada yazın ama dediğim gibi yoğun olabiliyor

@typhoons

Şu yağ değisimi işi olmasa ustaya da gerek olmayacak

Polen filtre yakıt filtre (tdi) hava filtre işleri makarna yapmakla aynı zorlukta  

Yağ değisimi işinde aracın lifte kalkması en büyük gereklilik gibi gözüksede

Orada harbiden el mahareti isteyen zahmet katsayısı yüksek  bi işçilik var..(yağ filtre)

Mecburen yağ filtre +yağ icin halen 50  lira yağ değisim işciliği parası atıyorum benim ustaya

Yaklaşık 20 yıldır opel üstadı bi ustam var

Aslında GM üstadı

Saab/opel/chevrolet (gm 3 nünde içine etti gerçi)

Dükkan ismide başharfleriyle SOC servis zaten

Golfü geçtim 

Mercedes bmw aracım olsa yine adresim orası.

Özel servise gitmeyi düşünüyorsanız İstanbul yolunda Erciyes işyerlerinde BİLİM OTO yu kesinlikle tavsiye ederim. Porsche Audi volkswagen grubu araçlara bakıyorlar ve güvenilir kaliteli hizmet veriyorlar 
Bilim Oto da bizim eski tanıdığımız bir yer, eski Doğuş Porsche ustası aynı zamanda da .. Nazım Bey var orada, onla görüşebilirsiniz, çok iyi bir usta ve iyi bir servis..

Bu gün bütün bakım malzemelerini Ankara’da @necati ustanın dükkanına gittim. Kibar işini ve golfünü seven bir usta vagcom konusundada çok bilgili ufak iki isteğimi de saniyeler içinde çözdü retrofit ve bakım konusunda güvenilir ve bilgili. Ankara yada çevresi bütün forumdaşlara tavsiye ederim.

Ben aslen mekanikciyim :)
Necati usta bir de 1.5tsi için triger sökme aparatı aldın mı, bu iş tamam (y)

Cumartesi günü için tekrar teşekkür ederim, niyetimiz kısmet olmadıysa da seni tanıdığıma çok memnun oldum. 

Abi servet o aparat ama olacak mecbur. Ben teşekkür ederim. İnan senin kadar bende üzüldüm. 

@necati bende biliyorum arkadaş bilmiyormuş mekanikçi ustamız ayriyeten retrofitçi.

Bende son bakımımı @necati ustada yaptırdım, filtre ve yağı kendim götürdüm. Gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim. Gitmeden önce arayıp sözleşirseniz daha iyi olur.

Geri
Üst Alt