Direksiyon arıyorum

Teşekkür ederim abi, aracımın konusuna biraz daha detaylı yazmıştım.

Teşekkürler abi, gerçekten içime sinen bir iş oldu. 

Ünal abiyi youtube Noyan abi vasıtası ile tanıdım, harika işleri var gerçekten. Direksiyonu teslime gittiğimde kapıda bir eski kasa e coupe vardı, içi komple söküktü. Göğüs kaplama dahil komple yapılıyordu. Ferrari vs. de yapıyor.

Aracınızın trimlerinden bir örnek bıraktığınız takdirde trimin birebir aynısını üreterek direksiyona uygulayabiliyorlar.

Kısaca "döşeme ile alakalı aklınızda nasıl bir fikir olursa olsun Ünal abiye gidin, daha iyisini yapsın" diyebilirim. :)
@frknyldrm  aynen firma çok iyi sağlam kaliteli ürünler ile hizmet veriyor tamamen el işciliği bu nedenle rakamlar yüksek...

ben ozaman hesap yapmıştım bu şekilde bir direksiyon kullanmakmı yoksa spor direksiyon alıp kendi direksiyonumu satıp aynı rakama getirmek mi spor direksiyonda uygun rakam olunca kararımı bu yönde kullandım...

şuan spor direksiyon rakamlar yükseldi 4500-5000 den aşağı sıfır direksiyon yok bu nedenle bu şekilde yaptırmak daha mantıklı olabilir...

@frknyldrm  aynen firma çok iyi sağlam kaliteli ürünler ile hizmet veriyor tamamen el işciliği bu nedenle rakamlar yüksek...

ben ozaman hesap yapmıştım bu şekilde bir direksiyon kullanmakmı yoksa spor direksiyon alıp kendi direksiyonumu satıp aynı rakama getirmek mi spor direksiyonda uygun rakam olunca kararımı bu yönde kullandım...

şuan spor direksiyon rakamlar yükseldi 4500-5000 den aşağı sıfır direksiyon yok bu nedenle bu şekilde yaptırmak daha mantıklı olabilir...
Sistem beğeni yapmama müsaade etmedi ama aynen dediğiniz gibi abi.

Bana mevcut koşullarda böyle bir şey yapmak daha mantıklı geldi, yarın bir gün aracımı satarken orijinal direksiyon talep edilirse onu takar bunu alırım. Yine bir volkswagene bineceksem onda kullanırım, olmazsa satarım diye düşündüm.

@frknyldrm hocam direksiyon kaplamayı nerde yaptırdınız

Teşekkür ederim Bülent Abi.  (y)

Sosyal medya paylaşımlarında, youtube video başlıklarında "şu kadar TL' lik x yaptırdık", "şunu yedik, bunu içtik" gibi herkese açık paylaşımlar artık midemi bulandırdığı için fiyat yazmak pek içime sinmiyor aslında ama madem çok soran oldu, faydası olması adına dediğiniz gibi buradan yazayım.

Ud Customworks Ünal Demir Usta'ya yaptırdım, maliyeti 2bin lira oldu.

.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt