LED STOPTAKİ SİNYAL LEDLERİ AMERİKAN PARK GİBİ YANMASINI SAĞLAMAK

%1 %2 denmiş ben uygulayacağım bu kodu fakat ışık değerinin aynı stop lambasıyla aynı olmasını istiyorum aynı değere getirsek sorun olmaz heralde

Sinyal verdiğim zaman sinyal komple yanıp sönmüyor sinyalde komple yanıyor tam güçte ama sönmesi gereken zamanda ayarlı değere düşüyor sadece değer kısalıyor buda belli olmuyor sinyal verildiği çözümü varmıdır 

Sinyal verdiğim zaman sinyal komple yanıp sönmüyor sinyalde komple yanıyor tam güçte ama sönmesi gereken zamanda ayarlı değere düşüyor sadece değer kısalıyor buda belli olmuyor sinyal verildiği çözümü varmıdır 
Vardır hocam. Boşta kanal kaldı mı bilmiyorum. Eğer kaldı ise o kanalın değerini 0 yapıp sinyalin söndüğü durumda çalışması sağlanabilir. Ön amerikan parktaki aynı mantık ;)

Sorun şu ki benim öndeki amerikan parklarda bu şekilde yanıyor :)  Onu kendi bölümüne yazdım :)

@yusuf

Hocam bunun nasıl yapıldığı konusunda bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf  Hocam işte sinyal verdiğimde arka ledler tamamen sönmüyor verdiğimiz değere kadar iniyo sonra max. güçte tekrar yanıyor. Ön amerikanlar gibi kodlamayı da denedim ama yapamadım. 

@yusuf  Hocam işte sinyal verdiğimde arka ledler tamamen sönmüyor verdiğimiz değere kadar iniyo sonra max. güçte tekrar yanıyor. Ön amerikanlar gibi kodlamayı da denedim ama yapamadım. 
Kanallardaki kodlara bakmak lazım hocam. Ezbere birşey söylemek zor 

Geri
Üst Alt