Ön Cam ile Konsol arasına kaçan cisim

alpercck

Üye
İsim
Alper
Merhaba arkadaşlar,

Golf 7 aracımda ön cam ile konsol arasında boşluk var imiş. Bu boşluğa maalesef bugün sert fren yaptığımda telefon numaramın yazılı olduğu karton kaçtı. Şu an gözle görülmüyor. Bu kartonu çıkarma şansım var mıdır? Daha önce başınıza benzer bir durum geldi mi acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@alpercck ön cam değişiminde hgs yi alabildim hocam pek mümkün görünmüyor malesef

Benim otoparktan aldığım kartı ön cama doğru bırakayım dedim resmen kayıp camla konsol arasına kaçıp gitti.Alttan elimi sokup almayı denedim bir sonuç çıkmadı.1 yılı geçiktir kart orda.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim de kartvizitim kaçtı yazın çok uğraştım ince bir plastikle falan ama çıkmadı.

görünmüyor önemsemiyorum artık.

Aynen benimde basima geldi hocam gecen kopege carpmamak icin ani fren yapinca numaralik dustu, cift tarafli bir banti sert uzun ince bir cetvelin ucuna yapistirdim, fenerle cok az gozukuyordu kacan sey biraz ugrasmayla yapistirmayi basardim ve oyle aldim 

Benimde tel numaramın yazılı olduğu plexi kaçmıştı tel ile uğraşarak çıkardım. Yazın yaparsanız fena terletiyor.

benimde aynı durum oldu iki kez, ilkinde sert bi defter kapağı (sert ince karton) ile camın arasına koyup cama doğru bastırarak çıkartmıştım ama ikincisinde bi parça halı kaydırmazı ile olayı çok kolay çözdüm. 

not: halı kaydırmazını mutfak dolabında tabakların bardakların altından temin edebilirsiniz hemen her evde olabilir  :)

Geri
Üst Alt