Higline Panjur - WANTED :) - ( BULUNDU )

İşinize karışmak gibi olmasın ama bu difüzörü 7 kasaya yakıştıramıyorum. İlla bundan olsun istiyorsunuz bence tampon değişikliği ile yapabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hangi modeli onerirsiniz ustad

@HONEY Hocam iyi akşamlar, Golf 7 ye takılan 7.5 difüzörü çok saçma duruyor aralık daha dar olduğu için bence gti difüzör daha hoş duracaktır ama tırnaklı şekilde adi olmayanından bulursanız daha iyi olur. Tabi ki karar sizin yinede :)

images (1).jpg

images.jpg

Hangi modeli onerirsiniz ustad
Uygun fiyatlı ve en yakışıklı çözüm gti difüzör. Çift egzos. İkinci çıkışı aktif olarak kullanıp kullanmamak size kalmış. 2. Çıkışın Sadece görüntü olarak kullanılması taraftarıyım. Çünkü 2. Çıkış için son susturucu kazanının delinmesi gerek ya da çift çıkış veren başka bir susturucu takılabilir ama hep teferruatlı işler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende katılıyorum 7ye yapılan 7.5 difüzörleri hiç orjinal durmuyor tecrübeyle sabit :D  Gti difüzör hoş duruyor tavsiye ederim

Daha sade bir eklenti olmuş bence de şık gibi. 

Peki arka orjinal difüzörü piano black e boyatan var mı. Çok mu basit görünür. Bir arkadaşım önermişti ancak ciddiye almamıştım
bak o piano black boyamayı ön ve arka tampon olarak düşünmüştüm, ama nasıl durur, kötümü durur düşüncesiyle vazgeçmiştim. araç, Reno clio veya Toyota aurisle dönüşür mü acaba dedim kendi kendime, onlar piano black çünkü.

haala düşünmüyor değilim. yaptıran birisi varsa görürüm diye de bi çok golf 2 dikkatle bakıyorum.

Difizör bilgilendirmeniz teşekkürler ustadlar

Tamam o zaman GTI difizör bakayım :)  eksoz da 2.çıkış için tadilat yaptırmam fake takılırım :)

@UmutAsar  fotodaki  GTI güzel duruyor peki bunun diğer taraftaki eksoz çıkışı nereye nasıl tutturulacak eksoz da tadilat yapmak istemiyorum :)  

@HONEY Genelde inşaat işi ne bulurlarsa o demire egzoz ucunu kaynetıp vidalıyor. yaptırırken egzoz açısına ve montaj sonrası egzozun hareket etmemesine dikkat edin genelde istanbulda klasik sanayi ustaları orda dursun yeter mantığıyla yapıyolar.

@HONEY Genelde inşaat işi ne bulurlarsa o demire egzoz ucunu kaynetıp vidalıyor. yaptırırken egzoz açısına ve montaj sonrası egzozun hareket etmemesine dikkat edin genelde istanbulda klasik sanayi ustaları orda dursun yeter mantığıyla yapıyolar.
O zaman hiç bulaşmamayım böyle kalsın :)

@HONEY orijinal çıkış kesilip güzel bir işlikle yapılması lazım diğer taraf aynı hizada sabitlenir ama bende tam detaylı tecrübe etmedim en kısa zamanda düşünüyorum

[mention=11839]HONEY[/mention] orijinal çıkış kesilip güzel bir işlikle yapılması lazım diğer taraf aynı hizada sabitlenir ama bende tam detaylı tecrübe etmedim en kısa zamanda düşünüyorum
Tesekkur ederim kesip biçme olayi bana ters geldiği icin vazgectim difizor olayindan

Geri
Üst Alt